fire emblem warriors

Fire Emblem Warriors לא מגיע רק ל-Switch

בשבוע שעבר, במהלך ההצגה של ה-Nintendo Switch ביפן (אותה סיכמנו לכם בכתבה קלה ונוחה לקריאה), נחשפנו לכותר חדש בסדרת משחקי האסטרטגיה הפופולארית, Fire Emblem Warriors, שבדומה למשחק Hyrule Warriors מהשנה שעברה, יתן ל-Koei Tecmo את ההזדמנות לשים את דמויות הסדרה הקלאסית במשחק הדומה ל-Dynasty Warriors. המשחק ישוחרר בסתיו של השנה הזאת, אבל אם חשבתם שתצטרכו לקנות קונסולה חדשה לגמרי כדי לשחק בו, טעיתם, כי Nintendo ו-Koei Tecmo ישחררו את המשחק גם על ה-New 3DS.

אבל פה מסתתרת הבעיה, לא תוכלו לשחק במשחק על מערכת 3DS רגילה, אלא רק על גרסאות ה-New 3DS וה-New 3DS XL. הסיבה למהלך זה הוא התלונות והבעיות על גרסת ה-3DS הרגילה של Hyrule Warriors, שהציג בעיות אדירות בשמירה על קצב הפריימים לשניה אחיד, ועל יציבות על המערכת.

בכל מקרה, יש לנו עוד הרבה זמן לחכות עד שסוף סוף נוכל לשים את ידינו על המשחק בלי קשר למערכת שאנחנו רוצים אותו עליה, אבל בינתיים תוכלו לצפות בדקה הקצרה שקיבלנו מהמשחק בהצגת הקונסולה החדשה:

אז מה אתם חושבים? האם תרצו את Fire Emblem Warriors על ה-3DS שלכם ולא רק על ה-New 3DS? האם תכננתם לקנות Switch בשביל המשחק או שתישארו עם ה-New 3DS? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה