סיקור המשחק FireFall

727538e67d520524c99a10c9e24f18f8491d1683

 

 

 

 

 


אין ספק שכולם התלהבו מ-borderlands כשהוא יצא, זה היה משחק מדהים וחדשני, גרפיקה מצוירת שלא ראינו כמותה עד אותו יום יציאתו ולשחק ברשת היה מהנה. אבל תמיד יש את אלה שלא יכולים לקנות, אז מה יש לנו בשבילם? משחק הרבה יותר טוב ונחשו מה? הוא בחינם!

מפתחים: Red 5 Studios
מוציאים לאור: Red 5 Studios Garena
סגנון: פעולה, גוף ראשון , גוף שלישי , משחק מרובה משתתפים.
תאריך יציאה: אין, המשחק נמצא כרגע בשלבי הOpen Beta .
דף וויקיפדיה: http://en.wikipedia.org/wiki/Firefall_(video_game)
אין ספק שברגע יציאתו של המשחק Borderlands עולם הגיימינג השתנה. Borderlands הביא עמו גראפיקה חדשנית שלא ראינו כמותה, גראפיקה מצויירת אך יפה ומושקעת, סאונד מדהים, רעיון מטורף אך לא מספיק כדי לעצור את FireFall. 

האם אי פעם מישהו חשב לשלב בין פנטזיה  לFPS? כן. האם אי פעם מישהו חשב לשלב בין מדע בדיוני לFPS? כן. האם אי פעם מישהו חשב לשלב את שניהם ולמקם את המשחק בעולם פתוח? כן. האם מישהו חשב לשלב את כל אלה וליצור משחק מרובה משתתפים? לא, עד שFirefall הגיע. בלב שלם אני מסכים להגיד שאין משחק כמו Firefall, משחק ייחודי שהוא מדהים כשלעצמו. פנטזיה משולבת עם FPS, כלי רכב יחודיים שאפשר לקנות ולזמן בכל זמן שזקוקים להם, עבודות שאתה לא תלוי באף אחת מהן, אתה בוחר איזה עבודה שבא לך בכל זמן נתון. 

"בלב שלם אני מסכים להגיד שאין משחק כמו FireFall."
"בלב שלם אני מסכים להגיד שאין משחק כמו FireFall."

 

FireFall  מביא עולם פתוח, מרובה משתתפים שאתה יכול לטייל בעולם בלי תלות בשום דבר ובאף אחד. אין במשחק ה-MMOFPS  הזה שום דבר שמפריד בינך לבין שחקנים אחרים ומקומות אחרים, אתה לא צריך להיות רמה גבוהה בשביל להגיע ולהילחם נגד מפלצות מסויימות, מסיבה פשוטה שאין דבר כזה רמות. 

ב-Firefall  משיגים EXP  ע"י הריגת הפולשים "The Chosen" , עשיית משימות, השתתפות במשחקי ספורט יחודיים למשחק והשתתפות ב-PVP וע"י כך אתה מעלה את היכולות שלך רמות ועוד אפשרויות לשחקן. עוד משהו שאתה משיג ע"י עשיית הדברים הללו אלה משאבים שהם מאוד חשובים למשחק, המשאבים יכולים לאפשר לך לעשות טרייד עם אנשים לנשקים – שיוצא יקר, או פשוט ליצור לך נשקים ודברים שהשחקן שלך זקוק להם. 

את המשאבים ניתן להשיג בעוד דרך, דרך חפירות, זימון של מכונת חפירה הקודחת בכדור הארץ ומביאה את המשאבים שהיא מוצאת. זה נשמע פשוט לכאורה, אבל בזמן הזה "The Chosen" יבואו ויפריעו לכם. ככל שמכונת החפירה שלכם תהיה יותר משוכללת כך היא תשיג יותר משאבים, אבל ככה רמת הסיכון יותר גבוה ויותר פולשים יגיעו לאזור שלכם עד שתזדקקו לקבוצה של ממש כדי לשרוד את המתקפה האימתנית. דרך אגב, האם אמרתי לכם שאם מישהו בא לעזור לכם בזמן החפירה הוא מקבל משאבים? והאם אמרתי לכם שאתם עדיין תקבלו את אותה כמות משאבים איתו או בלעדיו? אין במשחק הזה את מערכת ה"גנבתי לך" או באנגלית "KSS" שזה מאוד מאוד נחמד. 

המשימות במשחק מחולקים לחמישה רמות , שמה שמפריד בין הרמות זה הרמת קושי שלהם. משימה הנמצאת ברמה הראשונה ניתן לעשות אותה לבד או עם עוד חבר אחד, משימה פשוטה, אך משימה ברמה החמישית חובה לשחק עם מספר עמיתים שמיומנים במשחק ויצרו להם נשקים ובגדים חדשים על מנת לשרוד את הרמת קושי המטורפת הזאת. 
זה לא הסוף, ב-FireFall מערכת ה-PVP מדהימה, היא מאפשרת לכם מצבים שונים ומגוונים כדי להתמודד ולבחון את המיומנויות שלכם נגד שחקנים שונים ברחבי העולם. 

עם כל הבונוסים והדברים המדהימים שציינתי מעל, אחרי הכל זה משחק MMOFPS, והעלילה שלו לא מושכת ודי משעממת.

 

Screenshot02
"עם כל הבונוסים והדברים המדהימים שציינתי מעל, אחרי הכל זה משחק MMOFPS, והעלילה שלו לא מושכת ודי משעממת".

לסיכום, המשחק FireFall  הוא משחק ייחודי שאני שמח שניסיתי אותו ואני ממליץ לכם גם כן לנסות אותו, הוא חדשני, וכיף לשחק אותו עם חברים או עם אנשים שפוגשים שם. המערכת קרב כיפית, הכלי רכב מהנים ובסופו של דבר המשחק הוא הנאה אחת גדולה. מקווה שתנסו אותו ותהנו, אני הלכתי להרוג כמה "Chosens".

סרטון משחקיות של poodell

אודות Nireyes25

תגובה אחת

  1. נראה משחק קטלני אני מוריד 🙂
    חחחחח סטלן מי שעשה תסרטון (הרג אותי בקטע של "נעשה בהיר שיראו אותי בחושך"ואז מתחרט "לא בעצם שלא יראו אותי בחושך!!!!"חחחחח)

השאר\י תגובה