צוות PCgalaxy מביא לכם תוכן חדש ומרענן.

על מנת לתת מענה בידורי בכל תחום, צוות PCGalaxy החליט לשדרג את האתר בערוץ יוטיוב משובח. בערוץ  נביא לכם תוכן חדש ומרענן בנוסח סרטונים , מיני סדרות ועוד כמה הפתעות שיהיו בהמשך.

בסדרת הסרטונים הראשונה מבין רבות, שנקראת TalkingGames או בקיצור "T.G"  נדבר על היתרונות והחסרונות במשחק , על הגרפיקה שלו , על המשחקיות שלו ובכללי נסקר בקצרה את אותו המשחק.

לכם בתור הקוראים , תהיה השפעה על התוכן שאנו נציג בפניכם . אתם תוכלו לבקש ולתת לנו הצעות בנוגע למשחקים שבהם אנחנו נשחק בעתיד ותוכלו לשלוח שאלות שעליהן אנחנו נשמח לענות בסרטונים שלנו. כמובן שתוכלו להגיב באזור התגובות למטה, איזה סרטון תרצו לראות וכו'.
בפרק הבא נתן לכם הצצה לשאר הקטגוריות, על מנת שתוכלו לעקוב בדרך הטובה ביותר אתם מוזמנים להרשם לערוץ שלנו וכמובן, לבקר באתר.

למטה תוכלו לצפות בפרק הראשון שלנו מסדרת T.G:

היום אנחנו משחקים בביטא של Battlefield 4 . 

לעוד מ- Talking Games

אודות shikathunder

דני לא הגיע לאתר שלנו, דני תמיד היה כאן. ישן , נח , מחכה עמוק בתוך עומקי האינטרנט.. אגדות עתיקות מספרות על יצור מסטורי וסקסי מעבר לכל דמיון שהיה נוהג למשוך את קורבנותיו אל תוך המלכודת שלו עם הבטחות של סרטונים מגניבים . אף אחד לא יודע מאיפה דני מגיע הוא פשוט קיים חסר גיל חסר חיים וחסר מוות ... בלילות קרים כשהאינטרנט מפסיק לפעול אפשר לשמוע את היללה המצמררת שלו חודרת לתוך עצמות נשמתנו

תגובה אחת

  1. אני אוהב את המשחק ותמשיכו את זה נורא יפה
    אני לא אוהב במשחק שאתה מגושם כזה עד שהשחקן מחליף נשק וזה חוץ מזה משחק נדיר!!

השאר\י תגובה