חמישה לילות אצל פרדי

הצילומים לסרט של חמישה לילות אצל פרדי יתחילו באביב 2021

“חמישה לילות אצל פרדי”, הסרט העתידי שמבוסס על הזיכיון המצליח, יתחיל את צילומיו באפריל 2021.

הזיכיון “חמישה לילות אצל פרדי” (Five Nights at Freddy’s) המצליח הוליד סדרת ספרים וסדרת משחקי וידאו מפורסמת כשהראשון בסדרה יצא ב-2014. סרט שמבוסס על הזיכיון עמד על הפרק כבר מ-2015 וצבר תאוצה ב-2017 כאשר חברת ההפקות Blumhouse נכנסה לתמונה, אומנם התסריט בוטל. ביוני 2020 הבמאי ג’ייסון בלום הודיע על המשך פיתוח הסרט ואמר שמדובר ב”אתגר גדול” וכעת יוצר סדרת משחקי הווידאו, סקוט קאות’ן, הודיע על תחילת צילומי הסרט באביב 2021.

לאחר תסריטים רבים שנכתבו לסרט של “חמישה לילות אצל פרדי” הוכרז שהתסריט רשמי והוא מכונה “התסריט של מייק”. סקוט קאות’ן שיבח את התסריט הנוכחי בכך שהוא כיפי, מפחיד ויש לו סיפור מרכזי נהדר. ההתלהבות סביב התסריט הובילה גם לקביעת הצילומים באביב 2021.

חמישה לילות אצל פרדי2

הבשורה על תחילת הצילומים של הסרט תשמח מעריצים רבים וגם סביר להניח שתעמוד בתאריך המקורי מכיוון שיש עוד זמן ועד אז בתי הקולנוע כנראה יפעלו שוב. אין ספק שאם הסרט יתעכב שוב זה יהיה מאכזב לאור העיכובים הרבים של הסרט במשך השנים אבל נראה שההפקה נלהבת בדיוק כמונו לקבל עיבוד ל”חמישה לילות אצל פרדי” במסך הגדול.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה