איך לתקן את Windows!

בואו נודה בזה. Windows היא מערכת הפעלה שמתקלקלת עם הזמן. ככל שנתקין יותר דברים, ונשנה יותר הגדרות, המערכת תיהרס יותר ויותר. וזה אחלה, כי זה נותן לנו בכללי לשנות דברים ולעשות שטויות אם בא לנו, אבל גם לא משהו, בזה שזה גורם לנו לפרמט יותר ויותר, ולשנוא את המערכת.

אבל מסתבר שלכל הצרות האלו יש פתרון נורא פשוט, שהוצג לי על ידי נציג מייקרוסופט. הוא ממליץ על הפתרון הזה בחום, ואמר לי ליישם אותו על כל מחשב שהתקנתי עליו את Windows 10, וכל מחשב שאני יכול לגשת אליו עם Windows 7 או 8.

הפתרון:
1 – פתחו את הCMD כמנהל המערכת. (קליק ימני על התחל, "שורת הפקודה (מנהל)")
2 – כתבו sfc /scannow
3 – הפעילו את המחשב מחדש.

אז מה זה פתרון הקסם הזה?
בעקרון, המחשב שלכם בנוי מקבצי מערכת, תכנות צד שלישי, והמון קבצי זבל. הפתרון הזה רץ על קבצי המערכת, ובודק האם הם מושחתים (currupted). אם כן, הוא פשוט יתקן אותם. הפקודה לוקחת בין 10 ל15 דקות על HDD לפני נציג מייקרוסופט. בנוסף, הפקודה לא יכולה לפגוע לכם במערכת, אז לא משנה כמה המערכת שלכם חדשה, או חשובה, אני ממליץ להריץ אותה – אין מה להפסיד.
לי הופיעו המון שגיאות מערכת, במיוחד ב-Windows Defender, והפקודה הזו טיפלה בהכל. בנוסף, הרצתי אותה נכון לעכשיו על עוד 5 מחשבים. ארבעה מהם תוקנו, ו-1 אמר שהכל תקין מראש.

אודות מערכת האתר

2 תגובות

  1. נשמע מפוקפק…
    ע

    • למה? אתה יכול לקרוא על זה באתרים שונים, כולל באתר של מייקרוסופט. המון בעיות נובעות מקבצים מושחתים, והשורה הזו מתקנת אותם.

השאר\י תגובה