מתרגשים לקראת For Honor? תתכוננו לאכזבה

אז כרגיל, חברת Ubisoft החליטה להרוס עוד משחק, אבל למרות שאני מלא כעס, אני אנסה להביא את הידיעה הזאת בצורה הכי אובייקטיבית שאפשר. עם האלפא הסגורה של For Honor שהתרחשה לפני מספר חודשים והבטא הסגורה והמצומצמת שמתנהלת עכשיו ע"י קומץ אנשים שמשחקים על המחשב האישי, התגלתה אמת מפחידה ומטרידה. למעשה, השרתים של המשחק לא יהיו שרתים ייעודיים ש"ימוקמו" במקומות נבחרים מסביב לעולם, השרתים ייבנו ויתמכו על האינטרנט של השחקנים, שיטה זו נקראת P2P והיא אחת השיטות הכי לא יציבות שיש בשוק כרגע. מה שהופך את המידע הזה לכל כך חשוב היא העובדה שהמשחק יוצא עוד חודשיים בערך ואין סיכוי שחברת Ubisoft יצליחו להשיק את המשחק עם שרתים ייעודיים.

נכון, אין אישור רשמי לשמועות אלו, אבל כבר עכשיו, מי ששיחק באלפא התלונן על בעיות בשרתים והרבה לאגים. וגם, משתמש באתר Reddit נתן אישור לספקולציות הלאה ואפילו צירף סרטון משחקיות. בסרטון, הקריין מסביר באפן מאוד ברור את הבעיות של השיטה הזאת. דבר ראשון, לשחקן בסרטון לוקח הרבה מאוד זמן למצוא שחקנים, מה שהגיוני בגלל שזאת גרסה מאוד מוגבלת של המשחק ואין הרבה מאוד שחקנים. הדבר השני הוא שברגע שהוא נכנס סוף סוף למשחק, הוא פיזית לא מצליח לשחק, המשחק עוצר כל שנייה בגלל בעיות שרתים, הוא קורס, ועד שהוא מצליח למצוא משחק חדש שוב קורה אותו דבר.

לסיכום, עם כל ההייפ שהיה למשחק, כל ההתרגשות וההכרזות, נראה שהמשחק יהיה פשוט Rainbow Six MK 2, שם אפילו שנה אחרי צאת המשחק, עדיין יש אי יציבות בשרתים ואחרי כל עדכון צץ עוד באג חדש. אני מקווה מאוד שחברת Ubisoft ייקחו צעד אחורה, יידחו את המשחק (כמה זמן שזה צריך), וייבנו לו שרתים ייעודיים. מסכימים איתי? ספרו לנו בתגובות.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר\י תגובה