סיקור ההרחבה Marching Fire למשחק For Honor

מה הקשר בין אביר, סמוראי, ויקינגי ולוחמי וו לין? את כולם ניתן למצוא ב-For Honor: Marching Fire. מלבד הלוחמים הסינים העתיקים הללו, חבילת ההרחבה של המשחק מביאה איתה המון הפתעות מרעננות, עבור כלל הלוחמים המפוזרים ברחבי העולם כולו.שייפתי את חרבי, לבשתי את השיריון ויצאתי לקרב.

נחמד לראות שבתקופה עמוסה שכזו בה כל יומיים יוצא משחק מרהיב אחר, קהילת המעריצים והשחקנים של For Honor עדיין חזקה וממשיכה להילחם בכל הכוח. אחרי הכל לא כל חברה מסוגלת לשמור את קהל השחקנים שלה עמוק בתוך המשחק, ונראה ש-Ubisoft עושה עבודה לא רעה עם For Honor. כעת עם שיחרור חבילת ההרחבה Marching Fire נדמה שהמשחק נוצץ מתמיד, וזה לא רק בגלל לוחמי הוו לין שהגיעו יחד עם חבילת ההרחבה.

בתחילת דרכו For Honor היה רחוק מלהיות מושלם, ולמעשה היו בו די הרבה תקלות. אבל הדבר לא הרתיע את המפתחים וגם לא את השחקנים שהיו שם בתחילת הדרך. המפתחים תיקנו וצרפו המון תכנים למשחק, מה שגרם לשחקנים האדוקים להישאר ולהביא עוד חברים למערכה. כיום לאחר התחלה לא קלה והמון עדכונים ותוספות, אפשר להגיד שהמשחק שומר על מעמדו וממשיך לדאוג שיהיה לנו מעניין במהלך הקרבות שלנו. את הסיקור המלא אותו כתב לידור כלפון עבור For Honor, תוכלו לקרוא בקישור הנמצא כאן. אני כאן היום על מנת לסקר לכם את חבילת ההרחבה Marching Fire.

אז מה בעצם כוללת חבילת ההרחבה החדשה?

  • 4 דמויות חדשות משבט לוחמי הוו לין
  • מצב משחק חדש בקרבות הרשת העונה לשם Breach
  • את מצב המשחק Arcade Mode
  • עוד מספר של אביזרים חדשים לתוכן של המשחק

For Honor Marching Fire

משחקיות

נתחיל בגולת הכותרת של חבילת ההרחבה, מצב המשחק הרשת Breach. במצב זה על קבוצה אחת להגן על המבצר בו היא נמצאת בעוד שהקבוצה השניה מנגחת בחוזקה באמצעות איל ניגוח גדול את השער של השביל המרכזי לטירה. כל זה באותו הזמן שחיצי אש נורים עליהם יחד עם חיילי אויב ששועטים לעברם. קל מאוד למצוא את עצמינו נלחמים כנגד המון חיילים של האויב, הורגים קשתים ומפקדים של האויב הנשלטים על ידי הבינה המלאכותית של המשחק. כמובן שהמטרה העיקרית היא לשבור את שער המבצר באמצעות איל הניגוח, אבל גם השלמה של מטרות קטנות לא תזיק. ברגע שאנחנו פוגשים באחד מחברי הקבוצה היריבה הקרב יתנהל באותו אופן מוכר וידוע של מערכת המשחק. מלבד היותו מצב משחק כיפי הוא גם ארוך יותר משאר המצבים. קרב אחד במצב זה יכול להיות לפעמים למעלה מ-30 דקות, אז קחו את זה בחשבון.

ה-Arcade Mode הוא סיפור שונה. כאן אנחנו נלחמים במספר קרבות כשכל אחד מהם שונה במקצת מהאחר. לצורך הדוגמה לדמות שלנו יכולה להיות נזק או יכולת קבלת חיים גבוהה יותר, בעוד שלאויבים שניצבים נגדינו יש השפעת אש או דימום פעילים שמהם אנחנו צריכים להיזהר. ככל שאנחנו ממשיכים מתקרבים לסוף אנחנו מרוויחים עוד ציוד. הציוד החדש סביר להניח שיהיה טוב יותר מזה שאנחנו מצויידים בו (זה בעיקר תלוי ברמה של הציוד עצמו). הציוד משתנה בהתאם לרמה בה בחרנו לשחק ב-Arcade Mode. זו הזדמנות מצויינת לבחון את היכולות שלכם עם הדמויות האהובות עליכם, בסביבה לא מלחיצה עד כדי כך.

שורה תחתונה

אם מסתכלים על כל הדברים שאנחנו זוכים לקבל בחבילת ההרחבה Marching Fire ומה שהיא מביאה לנו ל-For Honor, השווי שלה מצדיק את המחיר שננקב עבור ההרחבה הזו.

מצב המשחק Breach הוא אומנם גולת הכותרת של החבילה הזו, ובאמת שהוא אחד הדברים היותר גדולים וכיפיים שנכנסו למשחק. מצאתי את עצמי עמוק בתוך החוויה, ואני מודה שהיו רגעים שאפילו הזעתי מרוב שנכנסתי לזה. מרוב שיש שם דבר אתה יכול לאבד את עצמך בתוך זה, ולעיתים אתה לא מרגיש שחלף זמן כה רב מאז שהתחלת לשחק. אם אתם מעוניינים במשחק קצר ולא ארוך, Breach הוא לא עבורכם באותה העת. אה כן ותקוו שמי שעומד מולכם (והוא בחלק המפסיד) לא ינטוש את הקרב ברגע שהוא מתחיל להבין שהוא מפסיד, זה מאוד מקלקל את החוויה.

בשונה ממנו ה-Arcade Mode מרגיש לי באופן אישי מעט מינורי ויכלו להשקיע בו מעט יותר, אחרי הכל הוא חביב. מצב המשחק הזה הוא מושלם עבור מי שלא רוצה ישר להיכנס לקרבות רשת מטישים, ודרך טובה להתאמן עם דמויות שאתה פחות טוב איתן, כולל דמויות חדשות שהגיעו יחד עם חבילת ההרחבה. וזה דבר טוב גם עבור מי שהחליט לרכוש את המשחק זה עתה, במקום ללמוד הכל בשדה הקרב הקשה שבמשחקי האון-ליין, או במצב הסיפור הלא כל כך מוצלח לדעתי.

שני אלה הם למעשה מה שהופכים את Marching Fire לנקודת התחלה לא רעה בכלל עבור שחקנים חדשים, שזה עתה רכשו את המשחק יחד עם חבילת ההרחבה המעולה הזו. גם התוספת של לוחמי הוו לין מאוד מתאימה לאופי של המשחק, ובהחלט מגוונת את הקרבות והתוכן המצוי בו. לדעתי המחיר אכן שווה את כל הדברים הטובים שאנחנו מקבלים כאן וזו חבילת הרחבה שצריכה להימצא אצל כל שחקן For Honor. כי 15 מיליון שחקנים לא נלחמים ככה סתם.

For Honor: Marching Fire

Breach Mode - 8
Arcade Mode - 8
Characters and Extras - 8

8

טוב מאוד

חבילת ההרחבה Marching Fire של המשחק For Honor יצאה והיא מביאה איתה המון תוכן חדש.

User Rating: Be the first one !

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה