בית / חדשות / For The King משחק תפקידים חדש – תאריך יציאה!
For The King
For The King

For The King משחק תפקידים חדש – תאריך יציאה!

המשחק For The King משחק תפקידים בעולם מתחדש של חברת המשחקים IronOak Games מקבל תאריך יציאה לחודש אפריל!

חברת המשחקים IronOak Games הודיעה על תאריך שחרור למשחק החדש שלהם, For The King. המשחק הוא משחק תפקידים בעולם מתחדש, מה הכוונה מתחדש? הכוונה לעולם שכל הזמן נוצר מחדש בכל פעם שמשחקים, דבר המאפשר גיוון רחב בעולמות המשחק ובאויבים שיתקילו אתכם (קצת בדומה למשחקים FTL ו-Rogue Legacy). המשחק נכון לעכשיו כרגע נמצא בגישה מוקדמת למשחק אז מי שרוצה יכול כבר עכשיו לתת שם רכישה למשחק ולראות מה מצפה בשחרור המלא.

המטרה של המשחק הוא נקמה על המלך שלכם, מערכת הלחימה מבוססת תורות אבל מכילה בתוכה אלמנטים של אסטרטגיה, תכנון קדימה ושיפור עד כדי שלמות!. המשחק יאפשר גם מצב של שחקן יחיד וגם מרובה משתתפים בין עם זה על הספה עם החבר’ה או אונליין…מה שיותר קורץ לכם. המשחק קיבל ביקורות טובות ב-Steam למרות שהמשחק עדיין בגישה מוקדמת, אנו סבורים כי כאשר המשחק יצא במלואו יהיה עדכון גדול ויפה שימלא את החסרים במשחק.

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

Avatar
היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *