forza horizon 5
forza horizon 5

Forza Horizon 5 מקבל תמיכה לשפת הסימנים

משחק המרוצים החדש הולך לקבל תמיכה לא רק לשני שפות סימנים שונות, אלא גם פונקציות נוספות כמו תמיכה לעיוורי צבעים ועוד.

Forza Horizon 5 הוא כנראה משחק המרוצים הכי גדול שראינו כבר כמה זמן, מבחינת סגנון משחקיות קצת יותר ארקידי ופחות ריאליסטי. טל שלנו אף נתן לו ציון גבוה מאוד בביקורת שלו על המשחק. ועכשיו יותר שחקנים מבעבר יוכלו להנות ממה שיש לו להציע.

בנובמבר האחרון, המפתחת Playground Games הודיעה היא מתכננת להוסיף תמיכה בשני שפות סימנים עבור המשחק: ASL (שפת סימנים אמריקאית) ו-BSL (שפת סימנים בריטית). עכשיו העדכון הזה עלה לאוויר ובסרטון חדש שהם פרסמנו הם מסבירים ומדגימים כיצד זה נראה בתוך המשחק. הרבה מאוד השקעה מטעם החברה הלכה עבור הפונקציה הזאת. לא רק שהם פיתחו את התרגום עבור 2 שפות סימנים שונות בעלות מבנה שונה, אלא גם שהם לקחו אנשים כבדי שמיעה וחירשים מהקהילה כדי לעזור לצוות הפיתוח להבין טוב יותר את השפה ואיך הם יכולים להשמיש אותה בצורה אופטימלית בתוך המשחק.

בסרטון אנחנו יכולים לראות שבתוצאה הסופית השחקנים יוכלו לבחור בין איזה שפת סימנים הם צריכים, ואף להזיז את המיקום של המתרגם/ת כדי שהם יתאימו למיקום שנוח להם על המסך. אנו גם יכולים לראות שהם הוסיפו אופציות נוספות כמו תמיכה בעיוורי צבעים, ומצב ניגודיות גבוהה על מנת לעזור בקריאה של טקסט ותפריטים.

Forza Horizon 5 זמין היום עבור ה-Xbox One, Xbox Series X/S ולמחשב האישי.

אודות אלעד שרז

אלעד שרז, בן 29 מגן יבנה. חובב משחקי ווידאו, אנימה, מנגה, ותרבות חנונית בכללותה. גיימר מאז גיל 10, וגאה להגיד שסיימתי את NFSU בגיל 14 חח

השאר\י תגובה