תאריכי היציאה של Frozen 2 ו-She Ra זזים

תאריכי היציאה של She-Ra and the Princesses of Power ושל Frozen 2 הוקדמו.

“לשבור את הקרח”, התופעה שנחתה עלינו בשנת 2013 חוזרת. בכיכובן של קריסטן בל ואידינה מנזל בתור הנסיכות אנה ואלזה, הסרט “לשבור את הקרח” גרם למיליוני ילדים ומבוגרים ברחבי העולם לשיר Let it Go ועכשיו לאחר חמש שנים, (אם לא מחשיבים את “קדחת הקרח”, הסרטון הקצר שיצא ב-2015), מגיע אלינו סרט ההמשך ואפילו מוקדם מן הצפוי.

Disney הודיעה שתאריך היציאה של Frozen 2 הוקדם בשבוע. בדרך ככל Disney מוציאה את הסרטים שלה יום לפני חג ההודיה, כך היא עשתה עם הסרט “מואנה”, אך לא הפעם. את “לשבור את הקרח 2”  Disney החליטה להוציא אל בתי הקולנוע שבוע קודם, ב-22 בנובמבר שנה הבאה. לא ניתנה סיבה למאורע, אך אפשר לשער שהשינוי חל בגלל שבסוף השבוע של ה-22 בנובמבר אין לסרט מתחרים על ליבם של הקהל.

בנוסף לשינוי תאריך היציאה של “לשבור את הקרח 2”, גם תאריך היציאה של החידוש לסדרת האנימציה האהובה משנת 1985, She-Ra and the Princesses of Power, הוקדם. “She-Ra and the Princesses of Power” של Dreamworksהיה אמור לעלות ב-Netflix ב-16 בנובמבר, אך לפי דיווחים נראה שתאריך היציאה הוקדם בשלושה ימים, משמע ל-13 בנובמבר

בנוסף להודעה על ההקדמה, הסדרה קיבלה גם טריילר שלישי חדש:

בטריילר הראשון ראינו את אדורה מוצאת את החרב ומשתנה בפעם הראשונה, בשני ראינו יותר את העלילה ואת מהלך האירועים שהולכים להיות בסדרה, ועכשיו בשלישי נראה שאדורה מוכנה לקצת אקשן כשהיא והצוות נראים באווירה קלילה יותר, נלחמים לצלילי השיר “Warriors” של Aaliyah Rose.

היוצרת של החידוש, נואל סטיבנסון שימרה הרבה אלמנטים מהסדרה המקורית אך גם שינתה חלקים נכבדים מהמקור כדי להתאים את שי-רה למאה ה-21. היא הציגה יותר דמויות מהקהילה הלהטבי”ת, גיוונה את הדמויות, וגם עיצבה אותן מחדש כך שייראו פחות מיניות ויותר צעירות. זה גרם זעזוע קל באינטרנט, אבל בסך הכל החזון של סטיבנסון התקבל בהבנה.

אנחנו מצפים בקוצר רוח לראות את הנסיכות החזקות האלו על מסך הטלוויזיה והקולנוע שלנו בעתיד הקרוב מאוד.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה