לשבור את הקרח 2 – טריילר מלא להרפתקה של צמד האחיות

אנה ואלזה יוצאות להרפתקה קסומה חדשה ב”לשבור את הקרח 2″

כ”לשבור את הקרח” הגיע ב-2013, הסרט נהפך מאוד מהר לסרט האנימציה הרווחי ביותר של חברת Disney תודות לסיפור מרגש, מסחור נהדר ושירים קליטים שעד היום אלפי ילדות שרות בלי הפסקה. כך שסרט המשך היה באמת בלתי נמנע עבור האולפנים, אבל נראה שהסרט “לשבור את הקרח 2” הולך להתבגר ביחד עם הצופות הצעירות שלו ולהביא לנו סרט אפל יותר ואולי אפילו פחות מוזיקלי.

הטריילר הראשון לא ממש סיפק לנו עלילה, רק הראה לנו שהגיבורות שלנו בוגרות יותר ושנפגוש דמויות חדשות, ככל הנראה בעלות כוחות דומים לאלו של אלזה. הטריילר החדש לא לגמרי חושף לנו את העלילה (כמו ש-Disney אוהבת לעשות בטריילרים שלה) אבל הוא כן רומז על עבר הדמויות שלנו, ככל הנראה, המוות של ההורים של אנה ואלזה.

טריילר מתורגם:

טריילר מדובב:

אז כבר רצות ספקולציות ברשת בקשר לעלילה של הסרט החדש בהתבססות על הטריילרים שראינו עד כה- האם הוריהן של אלזה ואנה מתו בידי בעלת יכולות ששולטת במים? מה המשמעות של האבנים? האם אלו אותן אבנים מ”אמיצה”? יש כל כך הרבה שאלות, אבל מה שמזכה את יוצרי הטריילר בשבחים, הטריילר לא חושף כלום וזה רק גורם לנו לרצות עוד מההרפתקה החדשה של אנה ואלזה.

“לשבור את הקרח 2” יגיע למסכי הקולנוע בארץ ב-5 בדצמבר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה