מועדון Bel-Air התקין מערכת לבקרת כניסה ביומטרית מבית FST הישראלית

FST הישראלית הצליחה לעשות לעצמה שם עולמי בתחום הזיהוי הביומטרי ועכשיו גם אחד מהמועדונים הגדולים בעולם זיהה זאת

חברת FST Biometrics הישראלית, המתמחה בפיתוח פתרונות זיהוי ביומטרי, התקינה מערכת זיהוי בתנועה (IMID) במועדון Bel-Air Bay Club, בקליפורניה.

מערכת IMID Access המותקנת ב-Bel-Air משולבת עם מערכת ניהול החברים של המועדון וכך מאפשרת לרישום יעיל ומהיר יותר. משתמשים רשומים מזוהים כמעט מיידית באמצעות טכנולוגיית ה-IMID, וזוכים לקבלת פנים אישית – כולל פניה בשמם המלא – מצד צוות דלפק הכניסה. בנוסף, ניתן להציע לחברים הדרכה ופעילויות מותאמות אישית, על בסיס הפרופיל השמור במערכת של השירותים השונים אותם צורך כל חבר בדרך כלל. בנוסף תהליך ההרשמה של חבר חדש במערכת אורך פחות מדקה ולא צורך אמצעים מיוחדים.בונוס מיוחד של מערכת הזיהוי מבית FST הינו שהמערכת מספקת רמה גבוהה במיוחד של אבטחה – ובצידה נוחות שימוש ותנועה בלתי מופרעת של עובדים ומבקרים: הזיהוי מתבצע באמצעות מצלמות אבטחה סטנדרטיות, הניתנות לרכישה בכל מקום – ומבלי שהמבקר יצטרך לעצור או להאט בדרכו.המערכת מזהה את לקוחות המועדון לדוגמא באמצעות זיהוי פנים, זיהוי תנועת גוף, ואימות זיהוי באמצעות דגימת קול.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה