קמהאמהא בלי שום בעיה – סיכום כנס Fusion Con 2017

הרבה כנסים מתמקדים בעיקר בנושא אחד מרכזי, כמו קומיקס עם Comic-Con, משחקי מחשב כמו Gamescom, ואנימה כמו Otakon. התופעה לא קיימת רק בחו"ל, אלא גם אצלנו בארצנו הקטנה, עם כנסים שמתמקדים במדע בדיוני ופנטזיה כמו הכנסים המתחלפים "אייקון" ו"עולמות", במשחקי תפקידים וקופסה כמו "דרקוניקון", ובאנימה ומנגה כמו "הארוקון" וכאמ"י. אבל, אין הרבה כנסים שמתמקדים בסדרה אחת או במשחק אחד כמו הכנס האחרון שהתרחש השבוע באשכול הפיס רמת-גן, Fusion Con, שהחליט להתמקד דווקא על סדרת האנימה, מנגה, משחקי מחשב וכמעט כל מדיה אחרת אפשרת – Dragon Ball!

אמנם הסדרה הייתה רדומה בשנים האחרונות בארצנו עד ליציאת סדרת ההמשך Dragon Ball Super, אך מארגני הכנס, צוות האתר Dragon Ball Z Israel, הצליחו לאגד קבוצה אדירה של מעריצים באשכול הפיס רמת-גן, עם המון תוכן שסובב בעיקר (אך לא רק) סביב הסדרה האהובה, אלא גם סביב סדרות אנימה נוספות! במהלך הכנס יכולתם לראות עמדות משחקי Xbox One, כמו Dragon Ball Xenoverse 2, Injustice 2, Tekken 7 ועוד, תחרות קוספליי, פאנל יוטיוברים, הקרנות סרטים, תחרויות טריוויה וציור, סדנאות, זירות קרבות ועוד, אך גולת הכותרת של הכנס הייתה פאנל המדובבים והחתמת הפוסטרים, בהם השתתפו המדבבים האהובים מהסדרה אבי מאיר ואורי הר לב, שדיבבו את גוקו ואת גוהאן בהתאמה. במסגרת הפאנל זכו באי הכנס לשאול את שני המדובבים שאלות, להקשיב לסיפורים מאחורי הקלעים, ועוד!

את הכנס ליוו גם מספר דוכני מכירה שמכרו לא רק בובות, פוסטרים, וחפצים שונים מהסדרה ומסדרות נוספות, אלא גם זירת קרבות מיוחדת שכללה קרבות רובי ג'לי, מתחם יריה בחץ וקשת, דוכני אוכל, וטורנירי קלפים שונים נושאי פרסים! אבל, איך אומרים, תמונה שווה 1000 מילים, אז קבלו מספר תמונות מרחבת הכנס:

אנחנו חייבים להודות שלמרות הבעיות עם הכרטיסים והעומס שראינו בכנס עצמו, שמחנו להגיע, לצפות בשחקנים האהובים עלינו, לראות את הדמויות האהובות עלינו, וכמובן להנות ממעריצי הסדרה שהגיעו! אז מקווים שגם אתם נהנתם, ושנוכל לפגוש אתכם בשנה הבאה, ב-Fusion Con 2018!

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה