משחקי הכס חוזרת בטריילר חדש

אם גם לכם יצא להיכנס לפייסבוק ביומיים האחרונים, יכול להיות ששמתם לב לתמונות שוטפות של אנייה בוקשטיין עם חיוך ערמומי על פניה. תמונת הסטיל, כביכול, לקוחה היישר מהטריילר החדש של משחקי הכס: עונה 6, ויחד עמה ישנו שותף ישראלי נוסף שחמק בין השורות.

העונה השישית, צוברת תאוצה ככל שהיא מתקרבת לתאריך השידור שלה. ישנם מספר השערות בקשר לעלילה הסודית ביותר, אך כולן בדרך כלל מתרכזות בנספה החדש שהצטרף לשורת המתים המפורסמת, (ספוילר לעונה החמישית) ג’ון סנואו.

אז אם נשים את המתולתל הנערץ בצד, בואו נדבר על מה שבאמת חשוב. מה ההיא מ”השיר שלנו” עושה כאן?

אם אתם לא בארץ כעת, או לא מכירים את התרבות הישראלית, כנראה לא ייחסתם חשיבות לאנייה, שהופיעה לשתי שניות על המסך, צמודה צמודה לטיריון. אבל בגלל שאנחנו ארץ קטנה כל כך, אין כמו קונספירציות באשר לדמות אשר תשחק, אשר ילהיבו את כל המעריצים הישראלים של הסדרה.

 

אנייה בוקשטיין צמודה צמודה לטיריון.

 

אז בואו נתחיל?

“האישה באדום” זה שם הפרק. כנראה ייחסתם את השם למליסנדרה, המכשפה האדומה של אל האור, אבל תפנו מקום לעוד מישהי, כי אנייה בוקשטיין, כנראה תשחק את לא אחרת מאשר “קינברה” Kinvara, עוד גברת אדומה בחסות אל האור.

נשמע כמו תפקיד קטן, שסופו כנראה איזה מוות מעצבן ולא מספק. אבל לא. ממש לא.

קינברה, היא בין הדמויות המובילות בעלילה של אל האור. היא לוקחת חלק גדול באספקטים הדתיים שלו ומיקומה בסדרה יהיה לו אחר מאשר העלילה של טיריון, העלילה המובילה בסדרה בינתיים.

אז מלבדה, מי השותף הישראלי הנוסף לה?

יוסף סוויד הוא הישראלי השני שהצטרף לעונה. תפקידו עדיין חסוי, אך בשנייה 0:13 אתם יכולים להבחין בו בשורה הראשונה כאחד מתושבי מירין, שזה אומר שגם הוא, שותף לעלילה של טיריון.

וכעת, לטריילר –

לא צפינו בסצנות שלא נחשפנו אליהם בטריילרים הקודמים, אך אכן יש כאן קסם מסוים וחדש, שנותן הייפ מרענן לעונה המתקרבת. כולנו רוצים לדעת מה באשר גורלו של ג’ון סנואו, מה מליסנדרה תעשה בהקשר למוות שלו ומי או מה יהפכו לשליטים החדשים.

אבל כעת, ניתן רק לחכות.

נחזור עם עדכונים בהמשך!

 

אודות Michal Levin

מיכל לוין, 17. גיימרית, גיקית ואספנית. מתמחה בצפיית בינג' לכל סדרה אפשרית ובזמני הנותר עוסקת בקולנוע.

השאר\י תגובה