חורף מגיע שנית: לפי HBO, הפריקוול ל"משחקי הכס" עדיין בדיבורים

רשת הטלוויזיה וההפקות HBO מעולם לא עשתה פריקוול או סדרת ספין-אוף לאחת מהסדרות המוצלחות שלה. אך "משחקי הכס" יכולים לשנות זאת.

מנהל השידורים של הרשת, קייסי בלויס, אישר כי HBO עדיין בדיבורים עם הסופר ג'ורג' ר.ר. מרטין (סופר משחקי הכס) על רעיונות לפריקוול/ספין-אוף של הסדרה זוכת פרס האמי, אשר נראתה על ידי יותר מ-20 מיליון צופים.

משחקי הכס

בראיון שנערך עם Entertainment Weekly: "הייתי אומר שזה דיבורי הכנות בשלב מאוד ראשוני," השיב בלויס כאשר נשאל אם הוא יודע באיזה תקופה הסדרה תתרחש מתוך אלפי שנים של היסטורית ווסטרוז. "יש המון מקומות שאנו חוקרים, אבל לא הייתי מצביע על משהו ואומר 'זה מה שאנחנו הולכים לעשות".

כשבלויס נשאל האם כבר יודעים כמה פרקים יהיו לעונה 8 של "משחקי הכס" (לא מזמן דווח כי המפיקים אמרו שהם מכוונים לשישה פרקים בלבד לעונה 8), הוא ענה כי "אני אקח כמה שנוכל לקבל,".

עוד שאלה שנשאלה היא כיוון שהפרקים האחרונים של העונה הקודמת של משחקי הכס היו מאוד קולנועיים ומרשימים במיוחד, אז האם נוכל לצפות לראות אותם בקולנוע. עובדים ב-HBO שללו כבר ממזמן את אפשרות זו, כאשר הרשת מעדיפה להתפקס על הרשומים שלה. "אני רוצה כל דבר שאני יכול לקבל עבור HBO, אני רק אשאיר את זה ככה" בלויס אישר.

משחקי הכס תחזור בקיץ הבא לעונתה השביעית, אשר יהיו לה שבעה פרקים בלבד.

אודות רועי נגן

אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

השאר\י תגובה