עוד פרטים על ה-DLC החדש של Evolve

התפרסם סרטון גיימפלי חדש לרגל ההשקה הקרובה של ה-DLC החדש של Evolve:

בסרטון מציגים את המפלצת החדשה, ה-Behemoth ואת ארבעת הדמויות החדשות.
למי שלא שיחק ב-Evolve, בכל משחק יש מפלצת אחת, Trapper שתפקידו לאתר ולקרקע את המפלצת, Medic שכמובן תפקידו לשמור על שאר הקבוצה חיה, Support שמעניק לשאר הקבוצה בוסטים שונים ועוזר להן בתפקידים שלהן וה-Assault שתפקידו בסופו של דבר לחסל את המפלצת עם נזק רב. תפקיד המפלצת הוא לאכול מפלצות קטנות יותר במפה וכך לגדול ולבסוף להשמיד את הציידים ותפקיד הציידים הוא לאתר את המפלצת ולחסל אותה תוך כדי שהם מתחמקים ממפלצות אחרות באזור.

ה-DLC אמור להציג ארבע דמויות חדשות, אחת לכל מקצוע ומפלצת חדשה. נראה כי הם התמקדו בלנסות לגוון ולשנות קצת את המשחקיות בנוסף להצגת דמויות חדשות. שתי הדמויות המעניינות ביותר בין הציידים החדשים הן Crow ה-Trapper ו-Torvald ה-Assault. הראשון הצטייד לו עם עטלף קטן שאפשר לשלוח לחפש את המפלצת אבל מה שבאמת מעניין בו זה דווקא היכולת לחדור דרך השריון שלה ולהוריד לה חיים בלי לפגוע בו. Torvald מצויד ברימונים שנתלים על המפלצת ויוצרים אצלה נקודות חולשה שהוא יכול לנצל כדי להוריד לה נזק רב. שני אלו ישנו את הדינמיקה של המשחקים איתם.

evolve
האם זהו צייד הבאגים האכזרי של Turtle

Behemoth עצמו די מיוחד. יש לו את היכולת להתגלגל לכדור ולנוע מסביב למפה. זה מפצה על העובדה שהוא לא מסוגל לקפוץ או לעוף כך שהוא נע מהר אבל מתקשה להגיע לחלקים רבים במפות.
הוא מסוגל להרים קירות ענקיים מהאדמה שחוסמים את הגישה אליו ולירוק כדורי אש ענקיים.
לעומת מפלצות אחרות שמצוידות בברים של מנה, אצלו מדובר די בבר אחד גדול. כשהוא מתגלגל לכדור לאט לאט הוא מתעייף והבר מתמלא תוך כדי תנועה רגילה.

Evolve מקבל בינתיים ביקורות די פושרות שזה מפתיע בהתחשב בכך שמדובר במשחק של החבר'ה שהביאו לנו את L4D, משחק ממוקד מולטיפלייר שנחשב להצלחה אדירה. המפתחים הבטיחו להמטיר עלינו DLC רבים. נקווה שאלו ישפרו את חווית המשחק ויאזנו את המכניקה שלו שבינתיים מובילה לחוסר איזון בין ה-Assault לשאר חברי הקבוצה וכמובן שבין המשחק בתור מפלצת למשחק בתור הציידים.

אודות אמתי שלמה וינברגר אהרוני

עוקצני, חובב רטרו, חושב מחוץ לקופסה או בקיצור גיימר היפסטר. לא תחלצו ממני בחיים שהדור הנוכחי שווה משהו, רק Psychonauts, Half Life 1 וקראש בנדיקוט. בזמני הפנוי גם מרביץ ללוחות עץ ומשרת בצבא.

השאר\י תגובה