הושעה משרת באטלפילד 3 בעקבות כך שהוא יהודי

שחקן ישראלי נזרק משרת בינלאומי של המשחק Battlefield 3 על סמך רקע אנטישימי בעקבות מבצע צוק איתן

מי שלא יודע, באטלפילד 3 שחולק חינם לא מזמן כחלק מקירוב הגיימרים לחברת EA, הביא עימו המוני שחקנים חדשים שהתלהבו ממשחק האונליין, המשחק עצמו שיצא בשנת 2011 חווה נטישה ובשל חלוקה בחינם של המשחק ב"על חשבון הבית" של EA חזר לחיים, אתר YNET דיווח על כך שגיימר ישראלי, קיבל הודעה באמצע משחק בשרת מרובה משתתפים, ההודעה שמתייחסת אליו באופן אישי וגרמה ל"קיק" מהשרת כללה בתוכה את הסיבה של ההרחקה מהשרת. חלק מתוכן הסיבה "אל תהרגו ילדים! תשוחרר פלסטין!" והיא התקבלה ככל הנראה ממנהל השרת.

מי שלא יודע, בשרתי המשחק של Battlefield המנהלים הם כאלו שמשלמים עבור כך, תשלום של כמה עשרות שקלים לחודש יכול להביא לך את החוק לידיים בכך שתנהל שרת ותוכל לבחור את מי להעיף כמו במקרה הנ"ל.
אחד האופציות של מנהל היא להשתיק שחקן, להעיף אותו על קללות או הפרת חוקים כאלו או אחרים, כפי שנראה כאן זה לא נכנס לדברים הנ"ל, אנחנו יכולים לראות פה סוג של נצחון עבור המנהל שהעיף את השחקן על רקע אנטישימי בלבד. למה אין העפה של גורמים סורים, איראנים או קיצוניים אחרים? שתפו את זה כמה שיותר, שכל העולם ידע.

צילום המסך אשר קיבל המשתמש הישראלי בעת קבלת הבעיטה מהשרת וסיבתה
צילום המסך אשר קיבל המשתמש הישראלי בעת קבלת הבעיטה מהשרת וסיבתה

 Battlefield Hardline הוא המשחק החדש בסדרת המשחקים באטלפילד אותו נראה בקרוב מאוד, תאריך שחרור המשחק הוא בחודש נובמבר הקרוב והוא יגיע עבור הקונסולות השונות וכמובן למחשב.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה