Another One Bites the Dust – סיקור למשחק Gang Beasts

משחק מרובה המשתתפים הפופולרי Gang Beasts קיבל גרסה חדשה על ה-PC ומגיע בפעם הראשונה לקונסולות הפלייסטיישן 4 וה-Xbox One, אבל האם הגעתו באה בטוב או ברע?

אחרי שנים ש-Gang Beasts היה אחד המשחקים מרובי המשתתפים הפופולרים בין יוטיוברים וגיימרים בכללי, המשחק עושה את דרכו לדור הנוכחי של הקונסולות ומתעדכן על המחשב האישי, והחלטנו לראות אם הוא עדיין כיף גם על ה-Playstation 4.

משחקיות

אם לא יצא לכם לחוות את Gang Beasts על המחשב, המשחקיות היא די כיפית- אתם ועוד 3 משתתפים נמצאים בסביבה מצוירת ולא יציבה בזמן שאתם צריכים לדחוף ולהעיף אחד את השני למטה. כל אחד מכם בוחר יצור קטן שאתם שולטים בו ומסוגלים להרים משתתפים אחרים, לתת להם מכות ולטפס אם עומדים להעיף אתכם, אני מרגיש שהשליטה בזרועות של הלוחם שלכם היא לא מאוד מדויקת ויש הפחתה רצינית בעוצמת האיגרופים של המשחק. בנוסף, הייתי מצפה לשיפור כלשהו בקרב בעקבות החידוש של המשחק, אולי צירוף נשקים או שיטות חדשות להעיף את היריב למטה. אבל אפילו בלי זה, המשחק עדיין מאוד כיף.

השליטה לא לגמרי מדויקת ואפילו הייתי קורא לה די שבורה, אבל זה חלק מהכיף של המשחק- הדמויות כל כך מגושמות והכל מסביבכם מתפרק שזה פשוט כיף לראות את הבלאגן והטירוף שמתחולל במשחק. בנוסף, המפתחים צירפו 2 מצבי משחק נוספים: 1. כדורגל- משחק כדורגל עד 4 משתתפים במגרש אחורי בו אתם יכולים להרביץ אחד לשני. 2. מצב גלים- אתם וחברים שלכם נלחמים בגלים של אויבים וצריכים להעיף אותם לפני שהם יעיפו אתכם.

אני חייב להגיד ששני המצבים החדשים הם די בסדר, הכדורגל יכול להיות מצחיק אבל לרוב השתעממנו ממנו, אבל מצב הגלים היה איטנסיבי ומלא כיף, ובאמת דרש מאיתנו לעבוד יחדיו כצוות.

תצוגה

בהשוואה לגרסאות הישנות של המשחק, נוספו למשחק כמה שיפורים בתצוגה כמו הצגת ניקוד די מגניבה העשויה מבלונים וכאשר כל אחד זוכה בתחרות נופלים נצנצים בצורה קומית מלמעלה כאילו מישהו זרק אותם מסולם ממש גבוה. אבל חוץ מזה התצוגה של המשחק די גרועה- התפריט הראשי של המשחק פשוט נראה חסר השקעה וחובבני, אני מבין שזה היה בזמנו חלק מהמשיכה של המשחק, אבל אנחנו מדברים פה על משחק שהיה קיים כבר מספר שנים והעובדה שהתפריט והתצוגה נראים זולים כבר לא מצחיק או מקסים יותר, זה פשוט נראה עצלני.

אתם יכולים להלביש את הלוחם שלכם במספר תלבושות שונות שמזכירות דמויות בתרבות הפופ, שזה די מגניב, בעיקר כי אפשר להתלבש בתור ריק מ"ריק ומורטי", אבל הייתי שמח לראות עוד אפשרויות חדשות ומגוונות יותר שלא היו בגרסאות קודמות של המשחק.

למרות כל זה, הדמויות והסביבה של המשחק נראים יותר חלקים וחדים עם הגרפיקה המשופרת של המשחק, ויש שיפור משמעותי באפקטים של הארה וצל.

סאונד

הסאונד של המשחק הוא די טוב, עם אפקטים קוליים מתאימים לכל שלב וצלילים מצחיקים בכל פעולה שתעשו. בנוסף, המוזיקה היא די נחמדה וקליטה ככה שהיא מכניסה אתכם למצב רוח אבל לא מסיחת דעת יותר מדי במהלך הקרבות הכייפים של המשחק. למרות שלדעתי חסרים במשחק מספר אפקטי קול נוספים ויש מספר פעמים שהמוזיקה פשוט נבלעת לתוך הרקע ונעלמת.

כיף

גם אחרי שנים מאז שהמשחק הופיע בפעם הראשונה על מסכנו, הוא עדיין אחד ממשחקי החברה הכי כיפים שיש. זה פשוט משחק מאתגר עם הרבה בלאגן והרס שמוביל להרבה רגעים של צחוק ובידור עם החברים שלכם בזמן שאתם מעיפים אחד את השני למטה.

כל השלבים הם כיפים ומגניבים, ופותחים את האפשרות לעשרות רגעים מצחיקים, בעיקר השלב בו חתיכות בשר פשוט נוחתות מהשמיים, כך שיהיה לכם מאוד קל למצוא את השלב שאתם אוהבים שיטריף את חבריכם כשהקרב הבא יתרחש בו.

סיכום

Gang Beasts הוא משחק שלא התיישן בצורה הכי טובה, הוא עדיין משחק מאוד כייפי ומבדר לשחק עם החברים, אבל התצוגה הזולה שלו והמשחקיות הבסיסית שהוא מספק די משאירים אותו מאחור לעומת משחקים אחרים. למרות כל זה, הוא עדיין אחד מחוויות המשחק המצחיקות שתוכלו להשיג עם חבריכם מול המסך.

Gang Beasts

משחקיות - 7
תצוגה - 5
סאונד - 4.5
כיף - 9

6.4

סביר

Gang Beasts הוא עדיין אחד מחוויות המשחק הכייפיות שאפשר לחוות עם חברים שלכם, אבל חוסר החידוש של המשחק בתצוגה הכללית והקרב של המשחק גורמים לו להתפס כמשחק שנשאר מאחור בדור המשחקים הנוכחי.

User Rating: Be the first one !

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה