הכר את האפליקציה הרשמית של האתר

שפע המידע בענייני חדשות משחקים, מדריכים וכדומה ברשת האינטרנט יכול לפעמים לבלבל גם את אלו שהכתירו את עצמם המעודכנים ביותר ו\או מלכי החיפוש, אנחנו כאן לכאלו שרוצים להשאר מעודכנים בחדשות הכי חמות שיש בנושאים המעניניים אותכם, גולשי האתר.

האפליקציה שלנו שבפיתוח של כמה חודשים כבר, עלתה לחנות ה-Play Store  וכרגע נמצאת בשלבי פיתוח מתקדמים הודות לחברת Wiziapp הישראלית.
האפליקציה נותנת אפשרות להכנס לאתר בדרך נוחה קלה ומהירה יותר מאשר באתר אינטרנטי מותאם. האפליקציה מתעדכנת על בסיס שבועי מבחינת התמיכה במכשירים וגרסאות מערכת ההפעלה של אותו המכשיר.

אפליקציית גלקסיית המחשבים - עדכונים
עדכונים על דרך קבע על מנת לפתור בעיות קריסה ואי תמיכה במכשירים שונים.

באמצעות האפליקציה תוכלו להשאר מעודכנים בכל נושא חדש שעולה באתר, באמצעות מערכת ההתראות החכמה שלנו ( ניתנת לביטול ) אפשר לקבל התראות בנוגע לכל כתבה בנושאי חדשות משחקים, סיקור משחק או אפילו מדריך חדש וסרטון שעלו באתר או בערוץ היוטיוב שלנו. אנחנו מתחייבים לא להציף ביותר מדי התראות אבל ברגע שיוצא כתבה ועדכון על משחק, ככל הנראה זה חשוב שתקראו את הכתבה ותתעדכנו במידע אודותיה.

התראות בנוגע לכתבות על מנת להשאיר אותכם הכי מעודכנים שיש.
התראות בנוגע לכתבות על מנת להשאיר אותכם הכי מעודכנים שיש.

האפליקציה נותנת אפשרות להגיב לכתבות השונות בקלות ובמהירות, באמצעות החיבור עם אתרי הרשתות החברתיות השונים – פייסבוק גוגל וטיוויטר ניתן לבצע זאת בקלות ובמהירות רבה. אפשרות לתגובה אנונימית אפשרית, אפשר לבקש עזרה ותמיכה במדריכים אשר עולים או אפילו אפשר להגיד תודה על עדכון חדש שעניין אותכם.
יש אפשרות לשמירת הפרטים שלך כדי שתוכל בעתיד להגיב בצורה נוחה יותר וקלה יותר בלי צורך להרשם שוב, ההגבה באמצעות הפייסבוק היא אנונימית ואינה מפרסמת את התגובה שלך ללא אישור מראש.

אפשרות תגובה עם התחברות לפייסבוק וכל רשת חברתית אחרת
אפשרות תגובה עם התחברות לפייסבוק וכל רשת חברתית אחרת

באמצעות האפליקציה תוכלו לשתף את חבריכם בכל כתבה שעולה לאתר באמצעות חץ יעודי לכך, תוכלו לשלוח להם את זה באמצעות תוכנות מסרים כדוגמאת Whats'up, סקייפ Gmail וכדומה.

האפליקציה חינמית כמובן ותאומת את כל דגמי המכשירים הכוללים את מערכת ההפעלה אנדרויד, האפליקציה מותאמת עבור מכשירים סלולרים מ-3.5 אינץ ועד לטאבלטים של 10 אינץ. ההורדה באמצעות חיפוש המילים " PCGalaxy " בחנות ה-Play של גוגל.

לעוד תמונות:

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה