Ghost Recon Breakpoint

Ghost Recon Breakpoint – הכרזה רשמית!

משחק חדש בסדרת Ghost Recon הוכרז וייצא לשוק כבר השנה!

לאחר ציפייה ארוכה, זה רשמי! חברת Ubisoft הכריזה על הכותר החדש בסדרת המשחקים Ghost Recon ושמו Ghost Recon Breakpoint, שהוצג לנו עם טריילר רשמי ועם טריילר משחקיות אשר תוכלו לראות בסוף הכתבה!
המשחק יהווה המשך ישיר של Ghost Recon Wildlands, המשחק הקודם בסדרה ויציג לנו את לוחמי יחידת ה-Ghosts במאבקם נגד ה-Wolves, יחידה אשר מונהגת על ידי לוחם Ghost לשעבר Cole D. Walker.

כמו קודמו, גם Breakpoint יהיה משחק עולם פתוח בעל אפשרות משחק לשחקן יחיד או למשחקיות co-op של עד 4 שחקנים בצוותים. המשחק יתרחש על גבי אי ושמו “Auroa” עליו פועלת חברת Skell Technology, שהיא חברה המתמחה בייצור רחפנים. למרבה הצער, ה-Wolves הצליחו לשים את ידם על הטכנולוגיה הנחשקת, בה משתמשים נגד ה-Ghost שהגיעו לאי עקב נחיתת אונס. האי גדוש בסוגים שונים של תנאי שטח, ויציג חופים, מדברים, ג’ונגלים, הרים מושלגים ואפילו הר געש. בנוסף לתנאי השטח המאתגרים, תתווסף למשחק מערכת פציעות, אשר מגבילה את השחקן כאשר הדמות שלו נפצעת. הפצעים יכולים להתצבר ולהתפתח, ובך לגרום לתשישות או לחוסר יכולת פעילות מצד הדמות של השחקן.

המשחק מאפשר יד חופשית בכך שלא מחייב את השחקן לפעול בדרך מסויימת. לשחקן יש את מלוא השליטה על הגישה בה פונה למשימות, כיצד הוא מתפעל אותן ובאיזה טקטיקות ישתמש. תינתן האפשרות לסחוב גם את גופותיהם של הפצועים בחבורתכם וגם את הגופות של אויבכם, מה שיאפשר לכם להשאיר שטח נקי ולא לעורר חשד. אפשרויות התגנבות רבות, אפשרות להקים מחנה שידאג לספק לכם משאבים למשימה, אפשרות להחליף בין 4 סוגי דמויות שונים ושלל אופציות נוספות.

בנוסף לכך ולאחר גל שמועות גדול הוכרזו באופן רשמי הגרסאות השונות שיהיו זמינות לרכישה עם יציאת המשחק, מלבד לגרסה הרגילה.
Gold Edition – גרסה זו תכלול בנוסף למשחק עצמו את ה-Year 1 Pass, ואם יפעל בדומה ל-Year Pass של Wildlands, המחזיקים בהרחבה זו יקבלו גישה מוקדמת לכלל ההרחבות שיצאו באותה השנה, הכוללות משימות, חפצים וכלי נשק ושלל בונוסים נוספים הייחודיים להרחבה זו.
Ultimate Edition – גרסה זו תכלול בנוסף למשחק עצמו את ה-Year 1 Pass ואת ה-Ultimate Pack, שכוללת חפצים, נשקים וכלי רכב ייחודיים לחבילה זו.
אבל התענוג הגדול באמת שייך ל-Wolves Collectors Edition – גרסה זו תכלול בנוסף למשחק עצמו, את ה-Year 1 Pass, את ה-Ultimate Pack ופסל מרשים במיוחד של Cole D. Walker, מנהיג ה-Wolves. עטיפת משחק מתכתית מהודרת, 3 הדפסי אבן עליהן מודפסות תמונות מתוך המשחק (עדיין לא ברור באיזה גודל ובאיזו איכות יגיעו), מפה של האי Auroa, דיסקית השם של Cole D. Walker ואת ה-Soundtrack של המשחק. בנוסף לכך הרוכשים של גרסה זו יוכלו לשחק במשחק עצמו כ-3 ימים לפני תאריך ההשקה הרשמי של המשחק.
ואם כל זה לא מספיק לכם, Ubisoft הציגה פסל ששייך לסדרת ה-Ubicollectibles של Nomad, דמות מהמשחק הקודם בסדרה אשר זמין כבר עכשיו להזמנה מוקדמת ללא קשר ליציאת המשחק.

אז מתי נראה את המשחק הזה חי? האמת שממש בקרוב! עם ההכרזה הרשמית נחשף תאריך היציאה של המשחק והוא ה-4.10.2019! ללא ספק מרשים ומרגש במיוחד לחשוב על כך שנקבל את המשחק הזה בעוד פחות מחצי שנה! המשחק ישוחרר לקונסולת ה-PS4, ל-Xbox One וכמובן גם למחשב האישי.

אודות רועי האן

רועי האן, בן 21 מהשומרון, טכנאי מחשבים ועורך ראשי בקטגוריית חומרה. גיימר, חובב מחשבים, חומרה, קולנוע וקומיקס.

השאר\י תגובה