ביקורת המשחק Gigantosaurus The Game

Gigantosaurus The Game הוא משחק פלטפורמה חביב לילדים המבוסס על סדרת ילדים מוכרת ואהובה, שמהווה דרך מצוינת להכיר לילדים קטנים את דרכי משחקי הפלטפורמה

Gigantosaurus The Game מבוסס על סדרת הילדים Gigantosaurus או בעברית "ג'ייגנטו והדינוזאורים". מדובר על סדרת ילדים חביבה המספרת את סיפורם של חבורת דינוזאורים. ממחקר קטן שביצעתי, הסדרה די מוצלחת בקרב ילדים קטנים, אך לא ציפיתי שהיא תהיה מוצלחת כל כך ברמה שיפתחו משחק מחשב שלם המבוסס על אירועי הסדרה.

לרוב לא יוצא לי לבקר משחקי ילדים אך פעם בכמה זמן אני מוריד את הכובע ונותן למשחקים אלה לעשות את דרכם אליי. כמובן שלצד ההגדרה "משחקי ילדים" יש את אלה שיגידו שלמשחקים אין באמת גיל וכל אחד יכול להנות מכל מיני משחקי מחשב והגיל שאליו הם מכוונים לאו דווקא ישפיע על דרך ההנאה של השחקן מהמשחק, אך במקרה שלנו מדובר על משחק פלטפורמה כל כך פשוט וחביב שאני בספק שאנשים שמשחקים במשחקי פלטפורמה ביום יום שלהם ימצאו בו מקור להנאה.

ב-Gigantosaurus The Game תוכלו לשחק בתור איזה דינוזאור שרק תרצו המצוי בחבורת הדינוזאורים. בין הדינוזאורים השונים אין באמת שוני, ככה שהבחירה בסוג הדינוזאור המועדף עליכם לא משנה כלל. תוכלו לשחק לבד או לשחק עם עד ארבעה חברים.

במהלך המשחק תסתובבו בעולם של הסדרה, תאספו שלל חפצים ותשלימו משימות די פשוטות. השליטה במשחק די נוחה ומתאימה לכל גיל, כאשר מלבד תזוזה של הדינוזאור תוכלו לקפוץ ולהכות בדברים באמצעות הזנב שלכם.
רמת הקושי של המשחק די פשוטה, ולא מדובר באתגר של ממש כשזה נוגע לרמה של משחקי פלטפורמה אחרים. המשחק מסביר לכם בצורה טובה כיצד לפעול ולאן ללכת, ולא יקרה מצב שתיתקעו מתישהו בניסיון להבין מה עליכם לעשות.

Gigantosaurus The Game 2

אחד הדברים שיותר מצאו חן בעיניי במשחק היא הדרך בה מועבר הסיפור. כל המשחק מועבר בקריינות נהדרת, וכל מילה מקבלת כתוביות ברורות על המסך. הנגישות של המשחק בשיאה, והוא ללא ספק מזמין מאוד ילדים שרוצים לחוות את חווית הגיימינג בצורה קצת יותר פשוטה ונוחה. המשחק מתאים לילדים בכל גיל, כך שגם ילדים קטנים מאוד יוכלו להינות ממנו.

גרפיקת המשחק סבירה אך לא פורצת דרך, כאשר היא מציגה את הדינוזאורים בצורה טובה אך שאר הסביבה ועולם המשחק מרגישים מעט מרוחים. יאמר לזכות המשחק שהוא כולל פסקול מהנה וקצבי, שמכניס את המשחקים בו לאווירה שמחה ומהנה. נהנתי מאוד להסתובב בעולם המשחק תוך כדי האזנה לפסקול.

Gigantosaurus The Game 1

לסיכום,Gigantosaurus The Game הוא משחק ילדים חביב שיתאים לקשת רחבה של ילדים בכל גיל. מדובר במשחק פלטפורמה מהנה ופשוט, שיכול להוות דרך מצויינת להכרה של עולם משחקי המחשב לילדים קטנים.

Gigantosaurus The Game זמין לכלל הקונסולות וכן למחשב האישי!

Gigantosaurus The Game

משחקיות - 8.5
גרפיקה - 7
פסקול - 7

7.5

טוב

משחק ילדים חמוד, צבועני ומהנה.

User Rating: Be the first one !

אודות רועי האן

רועי האן, בן 21 מהשומרון, טכנאי מחשבים ועורך ראשי בקטגוריית חומרה. גיימר, חובב מחשבים, חומרה, קולנוע וקומיקס.

השאר\י תגובה