God of War- בוסים גדולים יותר, 100 אויבים על המסך

אתם יודעים מה נראה אדיר? משחק ה-God of War החדש, אפילו שלא ראינו ממנו הרבה ב-E3. אחרי שבעה (כן, כן, שבעה) משחקים בסדרה, God of War קצת נשחק, אבל עכשיו כנראה נראה חידוש אדיר שישנה את כללי המשחק.

בעקבות התערוכה, דיבר במאי המשחק קורי בארלוג (שביים ממש במקרה גם את God of War II, אחד מהמשחקים המצליחים ביותר בסדרה) עם הערוץ The Know ב-YouTube, וחזר ואמר שעם המשחק החדש יפתח דף חדש, גם לסדרה, וגם לגיבור הנערץ קרייטוס.

בארלוג גם חשף פרט די מעורפל על סיפור המשחק- קרייטוס מחפש הזדמנות שניה, ומנסה להגיע רחוק עד כמה שהוא יכול מהעבר שלו, ובפעם הראשונה הוא לא מנסה לשנות את העבר, אלא להתקדם הלאה ולשנות את דרכו.

פרט זה הוביל לעיצוב החדש של המשחק, ולפיתוח המיוחד שלו שנעשה על ידי Sony Santa Monica. המשחק כולו נחשב על ידי המפתחת כבניה מחדש של God of War, למרות שבארלוג התעקש להשאיר את המשכיות הסדרה כדבר הגדול והמרכזי במשחק. במיוחד בשביל זה, ובשביל לשמור על הקסם שהיה למשחק הראשון בסדרה, בארלוג החזיר לצוות כמה מהאנשים שעבדו על המשחק המקורי גם למשחק החדש.

באשר לאיך המשחק נבנה, שני השינויים הגדולים שראינו עד כה הם המצלמה והקרב המחודש. אבל בארלוג אישר שכמה מהשינויים הדרמטיים יותר שמעריצים רבים חשבו (או חששו) שיגיע למשחק לא נמצאים פה, מה שאומר שאין מערכת מורליות שמשנה את התנהגותכם, אלא סיפור לינרי לגמרי בלי ענפים מתפצלים. דבר נוסף ויחיד שבארלוג אכן הסכים לשתף לגבי הסיפור של המשחק הוא שהאמא של בנו של קרייטוס, ששמה נשמר בסוד עד עכשיו, הולכת להוות חלק גדול מאוד מהסיפור של המשחק. מהדברים היותר מגניבים שמגיעים כעת למשחק (בעיקר למעריצי המיתולוגיה הנורדית), נוכל לבקר את תשעה העולמות (או לפחות חלק מהם), ולפי רמזים שנזרקו פה ושם כנראה שגם נוכל לראות את המיולניר (Mjolnir), הפטיש העוצמתי של ת'ור. עכשיו נותר לנו לתהות האם קרייטוס באמת מסוגל להרים אותו.

God-Of-War-PS4-4K-Wallpaper

בפן המשחקיות, בארלוג הבטיח לנו שהנטיה של הסדרה להפתיע אותנו עם אויבים ענקיים לא נעלמת עם המשחק החדש. כפי שזה נראה, הבוסים החדשים יהיו גדולים הרבה יותר מאלו שהופיעו במשחקים הקודמים, בנוסף לאויבים ענקיים אחרים. בארלוג גם הזכיר שיכולים להופיע 15, 20 או אפילו 100 אויבים בבת אחת על המסך, משהו שיהיה מאוד מעניין לראות (אם ה-Playstation 4 יעמוד בזה כמובן).

בנו של קרייטוס גם יהווה חלק מהמשחקיות- תמיד יהיה כפתור אחד שמיועד לשליטה עליו, איתו תוכלו לקרוא לו כדי שישתמש במה שאתם מכוונים את המצלמה אליו. זה גם אומר שנוכל לראות כמה רעיונות חדשים לפאזלים עם המכניקה הזאת, וכנראה גם קרבות, שנרמזו קלות בדמו ב-E3.

למרות כל השינויים, בארלוג הבטיח לכולם שהמשחק החדש עדיין יהיה בבסיסו משחק God of War- אולי הגוף השתנה, אבל הנשמה היא אותה נשמה. אין לנו אלא להאמין לדבריו, אבל מה אתם חושבים? האם המשחק החדש יוכל להתעלות על קודמיו? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה