מתברר ש-Golden Sun עשוי לחזור לכותרות

נדמה כי כותר ה-JRPG הישן Golden Sun עובר מבעלותה של Nintendo.

אחד הכותרים הפחות מוערכים של חברת Nintendo הוא לא אחר מאשר Golden Sun. משחק ה-JRPG מבוסס התורות הקלאסי שראה ימים טובים יותר ביחד עם Camelot לקונסולת ה-Gameboy Advance לפני כעשור.

נעשה ניסיון מצד החברה להחיות את הסדרה עם Golden Sun: Dark Dawn עבור קונסולת ה-Nintendo DS, אבל בלשון המעטה הניסיון לא התקבל בצורה טובה מצד המעריצים של הכותר והאתר Critic. בשל כך הסדרה נותרה מאחור ומאז לא שבה אל השוק.

כעת מתברר שכותר חדש בסדרת Golden Sun עשוי להגיע בקרוב. בימים אלו חברת Nintendo העבירה בקשה לרישום Trademark של הסדרה ויחד איתה גם Rhythm Heaven, Wrecking Crew ו-Mario Super Sluggers. זה נכון שחברות גדולות (במיוחד אחת כמו Nintendo) אז זה לא בהכרח אומר משהו, אבל אנחנו מקווים לשמוע משהו חדש על הכותר בקרוב. אנחנו גם מוכנים להסתפק בהשקה מחדש של המשחקים הישנים, ואנחנו מתערבים שביחד איתנו הרבה מעריצים אחרים.

מה אתם חושבים על בקשות רישום ה-Trademark? האם באמת נזכה לשמוע בקרוב על כל המשחקים שעליהם הועברה הבקשה? נשמח לשמוע את תגובתכם בנושא.

https://twitter.com/trademark_bot/status/1040122415538495489

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה