GoPro משיקה את ליין המוצרים החדש של שנת 2018

במסיבת העיתונאים שנערכה אמש במסעדת נאמוס שבהרצליה במקביל למטה חברת GoPro שבקליפורניה נחשפו מוצרי החברה לשנה הקרבה וביניהם מצלמה חדשה, רחפן ואפילו אפליקציות

מצלמות GoPro תמיד קרצו עין עבור חובבי האקסטים והנופים ובאמת לקהל היעד הזה כיוונה החברה.כשקיבלנו את ההזמנה למסיבת העיתונאים שהתרחשה אמש במסעדת נאמוס שבמרינה הרצליה (ותנו לי להגיד לכם, היה טעים) התקשקשנו צחקנו ובעיקר אכלנו ושתינו , הגיעה השעה המיוחלת והחל השידור החי החל ממטה החברה שנמצא הישר בקליפורניה שבארצות הטראמפ. במהלך מסיבת העיתונאים נחשפו אלינו המוצרים החדשים ש-Go Pro משיקה בשנה הקרובה ושלמחתנו הקרובה גם ישראל מקבלת השקה מיידית ולא לאחר מספר חודשים.

“הרמה החדשה של איכות התמונה, ייצוב וידאו ויכולת העבודה המהירה פי 3 עם אפליקציית QuikStories, הופכים את ה- HERO6  ל׳מספרת סיפורים׳ עוצמתית שהיא חלק בלתי נפרד מהטלפון החכם שלנו. לעולם לא היה פשוט כל כך לחוות חוויה ולאחר מכן לשתף אותה והכל באמצעות GoPro.״ -ניקולס (ניק) וודמן, מייסד ומנכ”ל GoPro

Hero 6 Black:
אולי גולת הכותרת של מסיבת העיתונאים שהתרחשה אמש הינה המצלמה הבאה בדור המצלמות של החברה הינה ה-Hero 6 Black. מצלמת ה-Hero 6 Black מציגה חישן בעל יכולת צילום וידאו מרהיבות ברזולוציות 4K במהירות 60FPS או 2.7K במהירות 120FPS או לחולי ה-Slow Motion איכות 1080p במהירות של כ-240FPS. המצלמה כמו כל אחיותייה שקדמו לה ארוזה במארז מחוספס ועמיד למים שמאפשר נשיאה לכמעט כל מקום אפשרי, ה-Hero 6 Black בשילוב עם אפליקציית GoPro יכולה להפוך את כל ההרפתקאות שלכם לוודיאו באמצעות תוכנת Quik Story (שעליה נדבר בהמשך). בנוסף, ל-Hero 6 קיים טווח דינמי משופר ויכולת צילום משופרת בתאורה נמוכה באופן דרמטי מקודמיו וכל זאת עם תוספת של זום דיגיטלי למעלה. מתחת למכסה המנוע תוכלו למצוא את מעבד ה-GP1 שפותח מלכתחילה עבור ה-Hero 6 ובזכותו מתאפשר קצב ריענון וידאו כפול, טווח דינמי משופר ויכולות ייצוב ווידאו על פני דורותיו הקודמים של ה-Hero. ה-Hero 6 יגיע עם אפשרות מצב RAW ו-HDR בצילום סטילס, שליטה קולית בכ-10 שפות, GPS, מד תאוצה וג’יירוסקופ.

מחירה של מצלמת ה-Hero 6 Black בארץ יהיה כ-2,399 ש”ח

QuickStories:
כפי שציינתי בסיכום מצלמת ה-Hero 6, חברת GoPro השיקה עם מצלמת ה-Hero, Fusion וה-Karma (חכו לסוף) את אפליקציית QuickStories המאפשרת שיתוף סרטוני וידאו קצרים בזמן אמת בין המצלמה שלכם לבין הטלפון הנייד. בתוך התוכנה תוכלו לשלב תמונות וסרטונים למעין סרט יחיד שיכיל את כל החוויות המשפחתיות.

FUSION:
מצלמת ה-Fusion הינה אחת מההכרזות המוזרות והמגניבות שיצאו לי לראות בימיי, עם יכולת מוטמעת ללכידת וידאו בטווח של כ-360 באיכות של 5.2K ה-GoPro Fusion ילכוד את כל מה שסביבכם באמצעות מערכת 2 המצלמות שלה. בזכות תוכנת ייצוב תמונה המדמה יכולת מייצב מקצועי ה-Fusion מסוגל ליצור תמונה חלקה, נקייה וללא זעזועים. ה-Fusion מסוגל לצלם וידאו באיכות 2K במהירות של כ-30FPS או ב-3K ב-60FPS, צילום באיכות 18MP במצב סטילס ועמידות למים עד לכ-5 מטר. ה-Fusion מגיע עם תכונות צילום כגון burst, time Lapse ו-Night Lapse.בנוסף, ה-Fusion מגיע עם אביזר Fusion Grip כלול באריזה, נשלט על ידי קול בכ-10 שפות שונות, בעל מד תאוצה,GPS, ג’יירוסקופ, Wi-Fi, Bluetooth ומצפן.

ה-Fusion צפוייה להגיע בהשקה עולמית בחודש נובמבר.

Karma:
המוצר האחרון שהושק במסיבת העיתונאים היה רחפן ה-Karma שמהווה מעין תוספת נלווית ל-Hero 6. ה-Karma בנוי עבור 2 תכונות חדשות לצילום אוטומטי – מצב עקוב אחריי העובד באמצעות שימוש במחוות ידיים או באמצעות שימוש ב-GPS שבה המשתמש יכול לסמן נקודות ציון עבור ה-Karma להגיע אלייה.בנוסף, ה-Karma מסוגל לעקוב באופן אוטומטי אחרי מחזיק השלט החכם כאשר אתם בפריים כל הזמן. בהמשך הדרך ציינה GoPro שיהיו עדכונים נוספים ל-Karma כולל צילום אוטומטי,Cable -Cam לעדכון עד 10 נקודות עצירה לילומים מורכבים יותר ומצב “הסתכל מעלה” שיסובב את הרחפן לצילום השטח העליון.

מחירו של ה-Karma יהיה כ-4,499 ש”ח כיחידה בודדה וכ-6,199 ש”ח בתור באנדל עם ה-Hero 6.

https://www.youtube.com/watch?v=sIWwDH0mSb0

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה