“גות’האם” עונה 5: טריילר מאשר את שיין ווסט כ-“ביין”

הצילומים לעונה 5 של סדרת גיבורי העל המוצלחת- “גות’האם” נחשפו עכשיו, והם חושפים פרק אחרון ומזעזע ביחסיהם של ברוס וויין הצעיר וג’ים גורדון.

התקוות של FOX לעשות סדרה על גות’האם ולהתמקד בזמן לפני שליטתו של באטמן בעיר, היו שאפתניות. זה היה מבלבל בהתחלה כשהרשת בחרה להתמקד בכל הדמויות המרכזיות בעולם זה ולא בדמות המרכזית המשלבת את כולם. ולמרות, שברוס הצעיר שיחק חלק חשוב בסדרה, היא הייתה מרוכזת בעיקר בגורדון.

עכשיו, הסדרה היא בעצם אחת מהיחידות מסוגה שנאמנות לספרי הקומיקס- והכותבים והמפיקים לא מנסים כאן להוסיף יותר מדי לחומר המקורי, בגלל שבדרך מיוחדת הם יצרו עולם משלהם וגרסה אייקונית לעיר ה-DC הזאתי. אבל עדיין היו הרבה סוגים שונים של כיוונים שבהם החליטו להוביל את הסדרה, והבא הוא אנרכי. בעונה 5, העיר מתפצלת למספר מחוזות הנשלטים על ידי סוגים שונים של נבלים, כשמחוז אחד נשלט על ידי משטרת העיר. ועכשיו הצופים יוכלו לקבל הצצה משלהם בעזרת הצילומים החדשים.

זמן קצר אחרי הפאנל של “גות’האם” ב-“קומיקון 2018“, שבו נודע שהשחקן שיין ווסט ישחק את ביין (ולא את אביו של ביין, כמו שחששו קודם), FOX שיתפו את הטריילר הראשון לעונה החמישית של הסדרה, ונתנו לצופים הצצה ראשונה לאנרכיה ולעונה האחרונה של סדרה זו.
אתם מוזמנים לצפות למטה:

הטריילר למעלה הוא יותר כמו תקציר מהיר של כל העונות הקודמות עם הצצה למה שיבוא. חלק כמובן מלא בספוילרים למי שלא עקב אחרי העונות-המשתנות האחרונות של “גות’האם”. אבל החלק השני מלא בהצצה ראשונה על הארגונים השונים ששולטים בעיר. בנוסף, עכשיו ברור שהמשטרה כבר לא שולטת בעיר (מצד שני, מתי היא כן שלטה?).

לא ברור עדיין מתי “גות’האם” תחזור לעונה האחרונה שלה, אבל מה שכן ידוע הוא שהכותבים והמפיקים מכינים לנו משהו גרנדיוזי בשביל הסוף. למרות שחברי הקאסט סיימו בצילומי הסדרה, הסוף עצמו של הסדרה עוד לא נכתב לגמרי- או לפחות הוגש- דבר שהתגלה ב-“קומיקון” השנה. עד שינתנו פרטים חדשים לקראת סוף השנה, מעריצי הסדרה יכולים להמשיך דרל הסרטון למעלה, ולתהות לגבי מה הביין של ווסט יביא לשולחן לעונה הקרובה.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה