שני משחקי Grandia הקלאסיים יגיעו ב-HD לקונסולת ה-Switch

סדרת משחקי התפקידים הקלאסית Grandia עומדת להגיע בקרוב לקונסולת ה-Switch בגרסה עם גרפיקת HD מחודשת והמשחק הראשון בסדרה יגיע גם ל-Steam

סדרת משחקי התפקידים היפנית Grandia התחילה את דרכה בקונסולת ה-Sega Saturn ולמרות שהקונסולה לא זכתה להצלחה מרהיבה , הסדרה אספה לעצמה מעריצים ועברה לפלטפורמה המתחרה – Sony PlayStation. ועכשיו הסדרה מקבלת קפיצה נוספת ומגיעה אל קונסולת ה-Switch של Nintedno עם שני המשחקים הראשונים בסדרה שיקבלו את טיפול ה-HD Remastered כדי ששחקנים חדשים יוכלו לחוות את המשחק לראשונה. Grandia 1 זכה לביקורות חיוביות מאוד, ונחשב לאחד מעשרת משחקי ה-PlayStation הטובים ביותר בשנת 1999 כשיצא לשוק. אחד מהדברים הזכורים לטובה אצל רבים ממעריצי המשחק הוא שיטת הקרבות הייחודית שנועדה לקרבות להרגיש חדשים וייחודים גם אחרי שעות רבות של משחק. שחקני המחשבים האישיים יוכלו ליהנות רק המשחק הראשון בסדרה, לפחות כרגע, בזמן שהמשחק השני הוא בלעדי עבור הקונסולה ההיברידית של Nintendo.

Grandia 1,2 HD Remastered יצאו לקונסולות ה-Switch והמשחק הראשון יהיה זמין גם בחנות המקוונת Steam. עוד אין תאריך יציאה רשמי לאף אחד מהמשחקים.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה