מתי הקונסולות יעקפו את המחשבים מבחינת גרפיקה?

אם אתם עקבתם אחריי Nvidia אז אתם אמורים לדעת שיצרני ה-GPU לא כל כך מרגישים סימפתיה לקונסולות הדור הבא , החברה אפילו הצהירה ואמרה שזה כבר בלתי אפשרי שקונסולות תעבור את האיכות של גרפיקה ב-PC. 

על פי ראיון עם ג'ונס לאקסו מנהל מוצרי בידור ב-Bugbear שעבד על הרבה משחקים לקונסולות ולמחשב הוא אמר " אני לא יודע אם זה כל כך רלוונטי להגיד אני מצפה כל כך שהמחשב אישי והקונסולות של הדור הבא – PS4 ו- Xbox One יהיו זהות מבחינת הגרפיקה. לפי דעתי גרפיקה עברה מזמן את השלב בו אכפת לי מההבדלים הקטנים האלה.
רוב המשחקים נראים עכשיו כל כך טוב ובאיכות מהטובות ביותר שאני לא רואה שום סיבה או צורך להעלות את האיכות שלהם. כמובן שאנחנו שואפים תמיד לטוב ביותר, כנראה שאנחנו שם כבר. קחו לדוגמא את המשחק dishonored: הוא לא ישתפר בצורה משמעותית אם נגביר את איכות התאורה או נעלה את הרזולוציה או את כמות החלקיקים והפוליגונים.

יותר חשוב זה משהו חדש ומעניין מבט יצירתי ואומנותי על סצנת המשחק מאשר האיכות הגראפית שלו" בקרוב החומרה לא תעניין את הצרכן, המשחקים יעבדו על כל חומרה, לגיימרים יהיה חשוב יותר עניין המשחקיות והעלילה והמערכות משחקים יגיעו לאותה רמה, שתשאר גבוהה כמובן.

אם כבר בקונסולות הדור הבא עסקיננו, ה- Xbox One של חברת מיקרוסופט ו-PlayStation 4 של סוני, יצאו לאור בשלהי חודש נובמבר שקרב עלינו מאוד, כמובן שהאתר יסקר את כל עניין הקונסולות ויתן לכם זווית משלו על המלחמה בן שתי החברות.
Screen-Shot-2013-05-21-at-4.23.28-PM-660x370

 

אודות shikathunder

דני לא הגיע לאתר שלנו, דני תמיד היה כאן. ישן , נח , מחכה עמוק בתוך עומקי האינטרנט.. אגדות עתיקות מספרות על יצור מסטורי וסקסי מעבר לכל דמיון שהיה נוהג למשוך את קורבנותיו אל תוך המלכודת שלו עם הבטחות של סרטונים מגניבים . אף אחד לא יודע מאיפה דני מגיע הוא פשוט קיים חסר גיל חסר חיים וחסר מוות ... בלילות קרים כשהאינטרנט מפסיק לפעול אפשר לשמוע את היללה המצמררת שלו חודרת לתוך עצמות נשמתנו

תגובה אחת

  1. יעקפו

השאר\י תגובה