אפריל מטורף! טריילרים חדשים ל-Mortal Kombat X ו-GTA V

aprilgames

חודש אפריל אולי רק התחיל, אך כבר מרגישים את החגיגה באוויר. מדוע אתם שואלים? Mortal Kombat X ו-Grand Theft Auto V השיקו טריילרים חדשים, וכמה תמונות ופוסטרים לקהל הישראלי.

אז למה אנחנו מחכים? בואו ונחשוף אותם!

Grand Theft Auto V

גרסת המחשב המיוחדת של Grand Theft Auto V תגיע בעוד פחות משבועיים, ו-Rockstar חשפו טריילר קצר המציג קצת את עולם המשחק. כמו-כן, פורסמו פוסטרים חדשים לקראת השקה זאת של המשחק באפריל, אותם החלטנו לחשוף לכם לפני כולם!

מצגת זאת דורשת JavaScript.

Grand Theft Auto V זמין לקונסולות הדור הנוכחי (PS4, Xbox One), לקונסולות הדור הקודם (PS3, Xbox 360) וב-14 לאפריל גם למחשב האישי

מצגת זאת דורשת JavaScript.

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X אולי לא זמין כרגע בשום מקום בשונה מחברו לתאריך Grand Theft Auto V, אך זה לא אומר שאסור לו לקבל טריילר מיוחד משלו! הטריילר אמנם לא מציג הרבה, אבל זה תמיד נחמד לראות טעימה קטנה ממה שנקבל רק בעוד פחות משבועיים!

MK_800x600_BACKUP
לחצו להצגת הטריילר בשנית!

 

1200x628_PRE

Mortal Kombat X גם הוא יגיע למערכות הדור הבא (PS4, Xbox One) ולמחשב האישי ב-14 לאפריל

**תודה גדולה להד-ארצי על סיפוק הטריילרים, התמונות, והמידע**

אז מה אתם חושבים על התמונות החדשות של משחקי אפריל? מי מהמשחקים משך יותר את תשומת לבכם? ספרו לנו בתגובות ואל תשכחו להיכנס להגרלה שלנו של עותק מיוחד של Grand Theft Auto V למחשב האישי!

 

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה