שומרי הגלקסיה 2 – טריילר חדש נותן לנו איחוד משפחתי

שומרי הגלקסיה 2 קיבל טריילר חדש ומציג לנו עוד כיף ובאלגן עם צוות לוחמי הכוכבים שלנו ומפגש משפחתי.

שומרי הגלקסיה 2 הוא אחד הסרטים הכי מצופים של השנה, אחרי שהסרט הראשון היה הצלחה מסחררת לה אף אחד לא ציפה, כולם רצו לראות עוד הרפתקאות של סטאר לורד, רוקט רקון, דראקס, גאמורה וכמובן בייבי גרוט, עם מיקס שירים חדש ומגניב. בטריילר חדש ששוחרר מ-Marvel, אנחנו מקבלים עוד חברי צוות כמו יונדו (שהיה חבר של שומרי הגלקסיה המקוריים בקומיקס) ומנטיס החמודה.

כמו הסרט הראשון, הטריילר לא חושף יותר מדי על העלילה,  רק מרמז לנו על עוד כיף וצחוקים. מה שכן הטריילר חושף לנו זה המפגש המצופה בין פיטר ואביו (אותו משחק קורט ראסל האדיר). צפו בו עכשיו ותצטרפו אלי על רכבת ההייפ.

הדינמיקה בין הדמויות נהדרת כמו תמיד, דייב באטיסטה קורע על המסך בכל סצנה שלו, בייבי גרוט כל כך חמוד שבא לכם למחוץ אותו, האינטרקציה בין פיטר וגמורה עדיין מצחיקה ומקסימה, והסרט נותן סוג של אווירה כיפית כזאת שרק שומרי הגלקסיה יכולים לתת. בנוסף, הסרט לוקח דף מסרטי "מהיר ועצבני" בכך שהצוות הם משפחה ובשונה מוין דיזל וחבורתו, לשמוע אותם אומרים את זה באמת מחמם את הלב, יהיה גם מעניין לראות מה יקרה כשהמשפחה האמיתית של פיטר מופיעה.

יחד עם הטריילר שוחרר פוסטר חדש שמאוד מזכיר את סרטי האקשן המדע-בדיוני של שנות ה-80 וה-90, שמתאים מאוד לפסקול שעד כה הסרטים הציגו, שאפשר לשמוע בטריילר עם השיר "The Chain" של Fleetwood Mac.

אפשר לראות שמצפה לנו חוויה מטורפת באביב הקרוב, אז תזמינו את הכרטיסים, תתחילו להאזין ל-"Hooked on a Feeling" של Blue Swede ותתכוננו להרפתקה הבין גלקטית הכי גדולה של השנה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה