guild

Guild wars 2 זמין בחינם, הרחבה חדשה בדרך!

 

 Guild Wars 2 הופך לחינמי, לא מדובר בגרסה חינמית וטוחנת ארנקים, אלא מדובר במשחק בשלמותו.

ArenaNet, המפתחת והמפיצה של סדרת- Guild Wars, הכריזה על עתידו של Guild Wars 2 ועל הרחבתו החדשה Heart of Thorns בכנס עיתונות ומעריצים ב-PAX Prime.
המייסד והנשיא של ArenaNet, מייק או'ברייאן ובמאי המשחק קולין ג'והנסון הציגו את עתיד המשחק בפני מאות מעריצים בתאטרון סגור ואטום ולעוד הרבה מעריצים מרחבי העולם המאזינים לשידור החי, או'בריאן חשף פרטים על איך ולמה המשחק נהפך לחינמי? אחרי שלושה שנים שהמשחק הבסיס שוחרר לראשונה, Guild Wars 2 זכה בהמון פרסי משחק השנה וביקורות טובות, אנשים הגדירו את זה כמשחק MMO האולטמטיבי, מכר יותר מ-5 מיליון עותקים ומה שהכי טוב בו הוא זה צריך לשלם עליו רק פעם אחת.

Guild Wars 2
ג'והנסון התמקד בחדשות המכוונות לבסיס השחקן הנוכחי, הוא מדגיש איך Heart of Thorns יציג את ה- Raids כדרך חדשה של תוכן מצבי קבוצה מאתגרים לשחקנים מקצועיים וחלק מרכזי מהתוכנית של ArenaNet לעדכוני תוכן אחרי שההרחבה יוצאת, ArenaNet סיימה את הכנס בהפתעה ונתנה לנו תאריך יציאה קרוב במיוחד של שחרור ההרחבה, ב- 23 לאוקטובר, 2015.
בצעד להפוך את המשחק הבסיסי – Guild Wars 2 לחינמי, ArenaNet מרימה את המחסום האחרון (המחיר) למעריצי MMO בכל העולם ונותנת להם לשחק באחד המשחקים הפופולאריים ביותר בז'אנר ולהצטרף לקהילה שידועה כטובה ביותר במשחקי המולטי פלייר, ההעברה של Guild Wars 2 למשחק חינמי מחזקת את המודל העסקי של החברה שמנוהלת כמו חברת משחקי MMO.
כמו המשחקים הקןדמים של החברה, Guild Wars 2 יצא כ-buy to play מבלי לשלם על מנוי, מאז יציאתו המשחק כלל יותר מ-40 עדכוני תוכנה עיקריים חינמיים לגמרי, בזמן ש-Guild Wars 2 זמין בחינם, Heart Of Thorns יהיה בתשלום ללא קניית מנוי חודשי.

"אנו מאמינים שמודל המנוי החינמי בשביל משחק MMO מהנה יותר לשחקנים ולמפתחים כאחד" אמר או'בריאן- נשיא החברה. "זה מתחיל להיות טריקי שמשחק MMO העולה כסף מקבל הרחבה חדשה, שחקנים חדשים שרוצים לקנות את המשחק מתלבטים האם לקנות את המשחק מבלי ההרחבה או עם ההרחבה כדי להתחיל לשחק עם חבריהם, כשאנו מתכוננים להוציא את ההרחבה החדשה והראשונה של Guild Wars 2 אנחנו רוצים לוודא לשמור מודל עסקי פשוט, שכל שחקן חדש יוכל לשחק את המשחק הרגיל בחינם ורק צריכים לקנות דבר אחד- Heart Of Thorns, כדי לקבל גישה לכל התוכן העתידי והחדש שלנו.

זמן קצר לאחר השקתו של המשחק Guild Wars 2, החברה שלחה תוכן ועדכונים חינמיים כל פרק זמן מסוים שכללו פרקים ואפילו עונות של עולם המשחק, עדכונים אלה נתנו לשחקנים הרגשה שהם מחכים לעדכונים האלה כמו לפרקים של סדרת טלוויזיה, ליד העדכונים המסיביים האלה שהניעו את המשחק והפכו אותו לטרי כל פעם מחדש, המשחק כולל גם אירועים שמשתנים לאחר פרק זמן מסויים (אל תפספסו אותם!).
ההרחבה החדשה תנוע במודל דומה למשחק הבסיסי, עם עדכוני תוכן כמו משימות- Raids חדשות ובסופו של דבר גם עונות ופרקים שיהיו גם הם חינמיים למי שרכש את ההרחבה.
האסטרטגיה מאחורי הפיכת המשחק לחינמי היא להעסיק את שחקני- Guild Wars 2 ולדחוף אותם לנקודה שהם ירצו להמשיך את חווית "ההולך ולא נגמר" של המשחק ושל העולם שלו באמצעות קניית ההרחבה- ArenaNet מציעה כרגע pre purchase להרחבה, שחקנים הרוכשים את- Heart Of Thorns לפני תאריך יציאתו מקבלים הטבות כמו חפצים מיוחדים למשחק וגישה לאירועי הבטא המתרחשים בסופי השבוע שבין עכשיו ליציאת ההרחבה, שחקנים חדשים אשר התחילו לשחק בליבתו של- Guild Wars 2 וקנו את ההרחבה החדשה יהיו חופשיים מהגבלות.

"בצעד להפוך את ליבת Guild Wars 2 חינמי, אנו לא משנים את המודל העסקי שלנו למשחק Free to play רגיל וידוע, אנחנו גם לא נתנהג באגרסיביות כלפי השחקן ונמלא את המשחק שלנו בקניית דברים בכסף אמיתי", אמר או'בריאן, "אנחנו הופכים את בסיס המשחק חינמי מפני שאנחנו בטוחים שכל מי שאוהב את Guild Wars 2 לפחות ישקול האם לקנות את ההרחבה או לא ובכך להמשיך את חוויתו לתוך ההרחבה ומעבר עם העולם החי של המשחק ומשימות ה- Raids החדשות".Guild Wars 2

ע"י חשיפת ה- Raids ב-PAX Prime, החברה ענתה על שאלה גדולה שעלתה בראשם של הרבה ממעריצי Guild Wars 2 שנשאלה על סוג משימות הקבוצה המאתגרות יקבלו השחקנים המנוסים בהרחבה החדשה. ההרחבה מציגה מגוון של תוכן לאנשים שסיימו את המשחק כגון מערכת חדשה לגמרי של התקדמות במשחק בשביל אנשים שהגיעו לרמה 80 (הרמה המקסימלית), המערכת כוללת דרך חדשה לעלות רמה הנקראת מומחיות, שתחליף את מערכת עליית רמות (המבוססת על מספרים) כאשר השחקן הגיע לרמה 80 במערכת שבה המיומנויות מבוססות על יכולות, שאותם תוכלו למצוא ולהרוויח במהלך המשחק, התווסף מקצוע חדש הנקרא The Revenant, אשר שחקנים יוכלו להתמקצע ולהתמחות בו, התווספו גם התמחויות עלית חדשות שמביאות איתם יכולות, נשקים ומיומנויות חדשות לכל מקצוע הקיים במשחק. התווספה תכונה קבוצתית חדשה המאפשרת אולמות אגודה, מקום המאפשר לשחקנים הנמצאים באגודה לנהל משא ומתן, לחקור ובסופו של דבר לעצב מפות ענקיות בתוך עולם המשחק, בנוסף יתווספו ליגות של שחקן נגד שחקן, שם לצוותים יינתן מפת דרכים כדי לעצב טקטיקות ויכולות וגם להרוויח סטטוס ופרסים.

משימות ה-Raids בהרחבה Heart Of Thorns הוא חתיכה גדולה מהפאזל לשחקנים מנוסים המעוניינים לקחת חלק באתגרים אולטימטיביים של משחק בקבוצה. קבוצה של 10 שחקנים יכנסו למשימת פשיטה, הם יהיו חייבים להשתמש ביכולות הכי חדשות וחזקות שלהם כדי להתקדם במשימה הקשה הזו, ובסוף בוס חזק יופיע. ArenaNet משחררת את משימת הפשיטה הראשונה בשלושה חלקים ובזמן קצר אחרי שההרחבה תשוחרר. שחקנים חדשים אשר הפעילו את מצב הפשיטות ישר אחרי שחרורה יהיו מאוכזב לגלות שהם יצטרכו להרוויח יכולות חדשים במערכת המומחיות כדי להצליח באתגרים המחכים להם.

Guild Wars 2

"בפעם הראשונה שנפעיל את משימת ה- Raid ב- Guild Wars 2: Heart Of Thorns, השחקנים מהר יגלו שלא יהיה להם מה לעשות עד שיסיימו את משימת ה- Raid הראשונה, בנוסף משימות הפשיטה לא יהפכו ללא רלוונטיים ואפילו לפשוטים ביותר בגלל ציוד חדש או התקדמות במשחק" אמר ג'והנסון. "לא יהיו משימות פשיטה מבוזבזות שישכחו מאחור כשנמשיך להרחיב את המשחק, מתי שהשחקנים יסיימו משימת פשיטה ויהרגו את הבוס הסופי בהרחבה זה יהיה הישג גדול שלא רק משפיע על עצמם אלא גם לחבריהם, לאגודתם ולשחקנים זרים ישמעו שקבוצה ניצחה משימת פשיטה.

ArenaNet לקחה על עצמה את משימות ה- Raids בשביל להרחיב את Guild Wars 2, החברה פירקה לגורמים את מערכת הלחימה של המשחק כדי לרענן את מבט ממשק המשתמשים עם אסטרטגיות כמו שינוי יכולות ונשקים באמצע הקרב, שילובים של יכולות, התחמקות ממתקפות, מיקום המתקפות ויכולת הריפוי שזמינה לכל כת. החברה לא סומכת על שיטת הטנק המסיבי, המרפא או הלוחם הרגיל של הקבוצה. במקום, כל השחקנים בקבוצה יצטרכו לצאת לקרב ולתמוך, לשלוט ולתקוף כדי להוביל את הקבוצה לניצחון.
בדומה למה שקיבלנו במשימות הרגילות של Guild Wars 2, במשימות ה- Raid בהרחבה נקבל בוסים אימתניים וקרבות מדהימים, המספקים לשחקנים אתגרים קשים שהשחקנים יוכלו לנצח אותם ולחזור עליהם אחרי הניצחון המתוק, שמספק פרסים מתגמלים.

לפרטים נוספים, למכתב של מייק או'בריאן לשחקנים על הצעד להפיכת המשחק לחינמי ופרטים על ההרחבה החדשה, כנסו אל האתר הרשמי של Guild Wars 2.
תודה להד ארצי על סיפוק המידע לכתבה זו, אם אתם מחפשים משחקים דומים, מוזמנים לגשת לחנות של ארקדיה ולהשתמש בקוד ההנחה שלנו pcgalaxy114.

 

אודות שי אלישקוב

השאר\י תגובה