Guild Wars 2: Heart of Thorns- הרחבה חדשה למשחק

השבוע, NCSOFT ו-ArenaNet, המפתחות ומפיצות את סדרת המשחקים המפורסמת Guild Wars, הכריזו על ההרחבה הראשונה למשחק החדש ביותר בסדרה: Guild Wars 2, הנקראת Guild Wars 2: Heart of Thorns.

נשיא ArenaNet, וגם אחד ממקימיה, מייק אובריין ובמאי המשחקים קולין ג'והנסון הפתיעו השבוע את אלפי מעריצי המשחק שהגיעו לבמה הראשית של כנס המשחקים PAX South, ועוד כמה אשר צפו בשידור הישיר בנוחויות ביתהם באתר Twitch, בהכרזת ההרחבה, שכללה טריילר מיוחד ופרזנטציה המציגה את מאפייני ההרחבה המרכזיים שיגיעו ל-Guild Wars 2 בקרוב, עם הרחבה זו.

GW2HoT_01-2015_Guild_Halls_Concept

ArenaNet חשפה את תקוותיהם לגבי Guild Wars 2: Heart of Thorns. רבים מהמאפיינים שמגיעים עם ההרחבה יביאו ל-Guild Wars 2 חזון חדש להתפתחות הדמויות במשחק MMO זה, ובמשחקי MMO בכלל. דבר זה כולל את פתיחת מערכת ה-Mastery, שתיתן לשחקנים את האפשרות לפתוח ולחקור יכולות חדשות לדמויות שהגיעו לרמה המקסימלית, ומערכת התמחות חדשה שנותנת להם גישה לתכונות דמות חדשות ומכניקות חדשות שתוכל לשנות את מקצועה של הדמות למשהו חדש לגמרי.

GW2HoT_01-2015_Rytlock

"אנחנו מתרגשים לגבי הבאת ההרחבה הראשונה למעריצי Guild Wars 2 עם Guild Wars 2: Heart of Thorns," אמר מייק אובריין, נשיא ArenaNet ואחד ממקימיה. "המאפיינים שאנחנו נציג עם הרחבה זאת בעלי פוטנציאל גדול להזיז את קהל המעריצים של סגנון ה-MMO לקהל גדול יותר. Guild Wars 2 קרע תיגר על אמנות ה-MMO בדרך בה אנשים משחקים יחדיו ומתנסים בעולם הפתוח והמתרחב שלו. באותה נימה, Guild Wars 2: Heart of Thorns תאתגר את הדרך שבה הרחבות תתייחסנה להתקדמות לקראת סיום המשחק, ותציג סט מאפיינים ותוכן שיחזקו את המנטרה שהמסע עצמו הוא המטרה בדרך שבה אנשים מתקדמים ומכניסים את עצמם אל תוך משחק MMO."

GW2HoT_01-2015_Heart_of_Maguuma_City_Concept_Stronghold_Concept

בשעת ההכרזה המפתיעה ב-PAX South, החברה ArenaNet אישרה שהקטע הסינימטי ששחקנים גילו ב-Guild Wars 2 החודש היה למעשה הצצה להרחבה זאת, וש-Guild Wars 2: Heart of Thorns תמשיך את הסיפור שחושף עצמו דרך העדכונים השוטפים של המשחק. הסיפור מכניס את השחקנים ואת עולם המשחק, הנקרא Tyria, לסכנת המלחמה נגד הדרקון הזקן Mordermoth וצבאותיו הגדלים.

ב-Guild Wars 2: Heart of Thorns, הדמות Rytlock לא רק חוזרת בחגיגת נצחון מהערפל המסתורי, הוא גם חוזר עם סט חדש של יכולות. חזרתו קובעת את הבמה לאחד מהתוספות המרגשות ביותר של ההרחבה, הצגתו של מקצוע חדש הנקרא The Revenant, שמקשר בין כמה מהגיבורים הגדולים והאגדיים של סדרת Guild Wars.

GW2HoT_01-2015_Heart_of_Maguuma_City_Concept_Stronghold_Concept2

בנוסף למאפיינים אלו, ArenaNet הציגה את כל מאפייני המפתח החדשים מההרחבה, הכוללים גם תוספות לאזור ה-PvE (שחקן נגד הסביבה) ול-PvP התחרותי (שחקן נגד שחקן). סטודיו המשחקים הציג את טריילר ההכרזה של Guild Wars 2: Heart of Thorns כהצצה ראשונה אל מאפיינים אלו, שמציגה את הבמה לסדרת עדכונים מתמשכת לאחר יציאת ההרחבה, שיחפרו עמוק יותר ויותר אחד אל תוך השני.

טריילר ההכרזה:

"אנחנו יודעים כמה מעריצים חיכו לרגע הזה, בשביל שנגיד משפט אחד ופשוט, הרחבה מגיעה ל-Guild Wars 2," אמר קולין ג'והנסון, במאי Guild Wars 2 ב-ArenaNet. "רצינו להגיע מעל ההכרזה הפשוטה שההרחבה תגיע, ולתת למעריצים שלנו לנחש מה היא תביא, ולכן החלטנו לחכות עד שיכולנו להגיד להם על כל מאפיין של ההרחבה שאנחנו חושבים שמפריד אותה מהרחבות משחקים אחרות. רצינו לחשוף את Guild Wars 2: Heart of Thorns רק כשהרגשנו שיכולנו להציג את כל הדברים שהופכים את ההרחבה לראוייה ל-Guild Wars 2, וזה מה שעשינו היום."

GW2HoT_01-2015_Heart_of_Maguuma_Concept

אז מהם כל מאפייני ההרחבה?

 •  The Heart of Maguuma-
  הרפתקאות חדשות מחכות לכם בליבו של ג'ינגל מאגוומה. התמודדו נגד הצבאות הגדלים של משרתיו של Mordermoth, גלו בני ברית חדשים מהציביליזציות העתיקות, והילחמו נגד אויבים חדשים.
  GW2HoT_01-2015_Heart_of_Maguuma_City_Concept_WvW_Borderland_Concept
 • The Mastery System
  לדברי מפתחי המשחק: "אנחנו בונים מחדש את מערכת ההתקדמות במשחק עם מערכת ה-Mastery החדשה שלנו. חקרו הזדמנויות אימון חדשות לדמות בעלת הרמה הגבוהה ביותר שלכם עם מערכת שמתמקדת באבולוציה של הפילוסופיה המרכזית שאומרת שהמסע הוא עיקר המשחק." מערכת ה-Mastery מוסיפה התקדמות משמעותית לדמותכם מבלי לשנות את ציודכם היקר בעל הרמות הגבוהות.
  GW2HoT_01-2015_Rytlock_Vines
 • המקצוע החדש: Revenant
  העבירו כוחות אגדיים דרככם כדי לטבוח באויביכם ולשחרר כאוס על שדה הקרב עם מקצוי זה. הכנסו לשדה הקרב מצוידים בשריון כבד ובכוחות האגדיים של הערפילים.
  GW2HoT_01-2015_Engineer
 • התמחויות
  שדרגו את המשחקיות שלכם. עם התמחויות מקצוע, תוכלו לפתוח את דרככם לנשקים בהם לא יכולתם להשתמש במקצועכם, כמו גם תכונות חדשות ומכניקות מיוחדות- כל אלו ישנו את המקצוע שלכם לדבר חדש בהחלט.
  GW2HoT_01-2015_Heart_of_Maguuma_City_Concept
 • PvP: מצב Stronghold חדש
  אגרו משאבים כדי לשכור חיילים. הלחמו כדי לשלוט בגיבורים. איישו את הטרבושה (מרגמה) כדי להגן על מבצרכם, והשמידו את שערי האויב כדי להביס את מנהיג הגילדה! השתמשו במערכת צוות הגילדה החדשה כדי להילכם את דרככם לפסגת לוח הנקודות. Stronghold מציע דרך חדשה לגמרי לשחק במשחקי PvP ב-Guild Wars 2!
  rsz_gw2hot_01-2015_heart_of_maguuma_cityconcept_revenant_blindfold_concept
 • WvW: מפת BorderLand חדשה
  חוו קרב אפי על פני שדה הקרב כפי שלא נראה מעולם בתוספת החדשה ל-World vs. World עם מפת ה-BorderLand החדשה. נווטו בין גבהות ענקיות עפ מלכודות שיפוצצו את אויביכם למעמקים ומגנים אמיצים שיעזרו לכם לשמור את האויבים מרחוק. משימות המפה יהיו חשובות יותר מתמיד, כשהן יפתחו אסטרטגיות חדשות, מסלולים חדשים ומכניקות משחק חדשות שבהן תרצו להשתמש כדי לקבל את היתרון.
 • Guild Halls
  הגילדה שלכם כבשה את העולם יחדיו. עכשיו, הגיע הזמן לתפוס חלק ממנו. עבדו עם חבריכם לגילדה כדי להשיג ולגדל מרכז גילדה משלכם במרכזו של יער מאגוומה.

rsz_1gw2hot_01-2015_mastery_mood_piece_concept

לא ידוע על תאריך יציאה קרוב, אך ידוע על דמו בו יהיה ניתן לשחק ב-PAX East, כנס משחקים נוסף.

אז מה אתם חושבים על ההרחבה החדשה ל-Guild Wars 2? ספרו לנו בתגובות!

רוצים לקנות את Guild Wars 2 במחיר הזול ביותר? רוצו ל-CDKeyHouse וקבלו מאיתנו קוד הנחה נוספת על ההנחות שבאתר: PCGalaxy.

CDKEY3

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה