גיירמו דל טורו עובד על פרויקט אימה חדש עם במאית "באבאדוק"

הבמאית של סרט האימה המודרני הנודע- "באבאדוק"- ג'ניפר קנט, מודיעה על התחלת העבודות על פרויקט אימה חדש עם אשף האימה- גיירמו דל טורו.

שיתוף פעולה שחיכינו לו כל כך הרבה זמן סוף סוף קורה, כאשר שניים מבמאי האימה הגדולים בעוולם כיום- גיירמו דל טורו החתום על סרטים כמו: "המבוך של פאן" ו-"צורת המים", וכמובן הבמאית ג'ניפר קנט החתומה על קלאסיקת האימה המודרנית- "באבאדוק" מתחילים לעבוד על פרויקט חדש. הבמאית נודעה בעיקר בדרך המיוחדת בה דמויותיה התמודדו עם עצב וכאב, בזמן שדל טורו ידוע בעיקר בזכות הדרך המיוחדת בה הוא מציג את האנושיות במפלצות ואת המפלצתיות באנשים.

הדיווחים לגבי שילוב מגן עדן אימתי זה, עדיין מועטים. למרות זאת, קנט יצאה ואמרה:

יש לנו משהו על האש. אני לא רוצה להיות סודית, אבל אני לא בטוחה שמותר לי לדבר על זה. זה משהו מפחיד ואני מאוד מעריכה את העבודות שלו. הוא אמן אמתי אז אני מתרגשות לגלות עוד. אבל אנחנו עדיין בשלבים המוקדמים של זה.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

לצערנו, גיירמו דל טורו עוד לא הגיב להערות של קנט, דבר שעוד יותר מעלה את המיסתוריות מעל פרויקט זה. גם הפרטים לגבי טיב הקשר של דל טורו וקנט עדיין לא ידועים כל כך לקהל, כמו כמה זמן הם עובדים או בכללי, האם נקבל סרט או סדרה בכלל?

למרות חוסר הידע, ההתרגשות מהקהל לא קטנה בכלל, בהתחשב בהצלחה הגדולה של שני הבמאים הן בקופות והן בביקורות, נקווה שעובדות אלה יגדילו את ההצלחה ולא את האכזבה.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה