ראש 343 נחושה להציל את ה-Xbox One עם Halo 5: Guardians

בזמן שהקרב בין ה-Xbox One ל-PS4 לא נגמר, מייקרוסופט מאמינים כבר הרבה זמן שמשחקים כמו Halo 5: Guardians יכולים לתת לקונסולה מקפצה.

בינתיים מוקדם מידי בישביל לדעת אם זה יעבוד או לא, אנשים כמו ראש סטודיו המשחקים 343 Industries, בוני רוס (Bonnie Ross) לומדים שהם הולכים להיות העתיד של התעשייה ובכללי של ה- Xbox One.

לרוס יש היסטוריה ארוכה בתור מעריצה גדולה של סדרת היילו לפני שהיא קיבלה את השליטה בסדרה, היא הייתה מגיעה לראיונות עם ארנק מסוגנן של Halo.
יש לה הבנה עמוקה בסדרת Halo , והיא הייתה לצידם גם במצבים שהסדרה הייתה במאבק. במהלך הראיו היא דיברה על הבעיות עם השקת ה-Master Chief Collection. היא הייתה במסיבת ההשקה של Master Chief Collection כאשר דיווחים הגיעו על כך שאנשים לא הצליחו למצאו משחקים באונליין של המשחק. בגלל שהשרתים שייכים למייקרוסופט ולא הראו שום בעייה, היא נשארה במסיבה בגלל שהיא חשבה שאלו היו מקרים בודדים בלבד.

"כשחזרנו מאירוע ההשקה השעה הייתה כמעט 4 לפנות בוקר, ודברים היו אמורים לעבוד חלק בנקודה הזאת, אבל הם לא היו" השרתים סבלו מתקלות רבות, ורוס הייתה צריכה להוציא המון התנצלויות פומביות.
ראש 343 אומרת שהיא עכשיו למדה מטעויות העבר, וההשקה של המשחק הבא (Halo 5:Guardians)  תהיה יותר טובה אם מייקרוסופט רוצים שהמשחק יהיה המושיע של הXbox One, רוס צריכה להיות צודקת הפעם.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה