סדרות הקומיקס של הוקאיי ומיס מארוול יגיעו ב-2021

הסדרות המצופות של Marvel לגיבורים הוקאיי והגיבורה הצעירה מיס מארוול בשירות הצפייה Disney+ יגיעו בשנה הבאה

אחרי שהיקום הסינמטי של Marvel הגיע לשיאו עם “סוף המשחק”, הוא כעת התפצל ל-2 קטגוריות שעדיין ירכיבו את הנראטיב הכולל של היקום, סדרות וסרטים. בזמן שסרטים ממשיכים לצאת לכותר, כמו “האלמנה השחורה” עם סקרלט ג’והנסון, אנחנו עוד ממתינים לסדרות המתוכננות עבור שירות הצפייה, כמו השניים שיצאו השנה (WandaVision, The Falcon and The Winter Soldier) ואלו שיצאו בשנה הבאה, ביניהם הסדרה של הוקאיי והסדרה של מיס מארוול.

בזמן שאנחנו יודעים שהסדרה של הוקאיי תתרכז ביורה החצים של הנוקמים מאמן בחורה צעירה להחליף אותו בתפקידו, אין לנו עוד מושג לגבי הסדרה של מיס מארוול ואין לנו אפילו פרטים על ליהוקה של הדמות, אבל מסתבר שלא יעצור את Marvel ולהחליט את מועד יציאת הסדרות.

במהלך יריד הצעצועים בניו יורק, חברת Hasbro חשפה את רשימת שיחרור הצעצועים שלה בהתאם ליציאות הסרטים והסדרות של Marvel וניתן לראות כי בשנה הבאה נקבל לא רק את Loki ו-What If…?, אלא גם את הסדרה Ms. Marvel ו-Hawkeye.

באשר לתאריך יציאה מדויק, אפשר לצפות שנקבל את זה רק בשנה הבאה, אחרי שצילומי הסדרות יסתיימו ו-Disney תחליט היכן לשפץ את הסדרות באופן שהכי יטיב לה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה