טריילר ל-“Miss Sherlock”: שרלוק מגיעה ל- HBO Asia

 HBO מציגה טריילר ראשון ל-“Miss Sherlock”, נקודת מבט שונה על הדמות הקלאסית שיצר סר ארתור קונאן דויל.

בראשון בספטמבר מנויים יכלו לראות את העונה הראשונה בסדרה “Miss Sherlock” של HBO Asia. היא תראה את גברת שרלוק הולמס וDr. Wato Tachibana עוברות דרך כמה פשעים מורכבים ובלתי צפויים ביפן.

הסדרה מציגה את  Yuko Takeuchi כשרלוק ואת Shihori Kanjiya כד”ר טצ’יבנה. השתיים הן האחרונות בשורה הארוכה של השחקנים שנכנסו אל נעליהם של הדמויות האייקוניות, אם כי הפעם הן ישחקו זוג נשים חזקות שלוחמות בפשע. הסדרה תתרחש בטוקיו של ימינו, מה שישנה את האווירה לקהל שנהג לצפות בהולמס חוקר פשעים באנגליה או לאחרונה בניו יורק.

הטריילר מעביר עידכון מקסים ומצחיק, עם טון שובב יותר מהסדרה הפופולרית של BBC, שרלוק, עם בנדיקט קמברבאץ’ ומרטין פרימן. נראה שהגישה של התכנית תהיה שונה גם מאלמנטרי של CBS שגם טילטלו את מערכת היחסים בין שרלוק לווטסון כשלא רק מיקמו את הסדרה בארה”ב, גם חידשו את ווטסון עם לוסי ליו כמנתחת לשעבר ומלווה פיקח. בסך הכל, נראה כאילו זה יהיה הרחבה מהנה של המורשת של הולמס.

שרלוק הולמס נשאר אחד הדמויות שעוברות אדפטציה באופן קבוע בתרבות הפופולרית, ומסיבה טובה. הבלש הוכיח את עצמו בצורה מדהימה ביותר, לאחר שנראה על המסכים כג’נטלמן אנגלי אמיתי, בלש צעיר ואפילו גיבור פעולה של רוברט דאוני ג’וניור. עכשיו, הדמות לוקחת חיים חדשים כאישה יפנית ילידת אנגליה בטוקיו של ימינו. בהתחשב בכמות עצומה של עיבודים שנעשו באמצעות היצירות המפורסמות ביותר של דויל, זה מדהים עד כמה מרתקת הדמות ממשיכה להיות.

ההשקה של מיס שרלוק למנויי HBO בארה”ב היא אחד מהמאמצים של ערוצי הפרימיום להביא עוד תכניות בינלאומיות לצופים. לא מזמן, הערוץ הביא מספר סדרות, כולל Wasteland, The Pact, The Psychage Psychic, ו-Halfworlds, כדי להשוות את התוכן שלה עם Netflix. אז כל המנויים של HBO, צפו לעוד הרבה סדרות בין לאומיות כמו אלה ומיס שרלוק אצלכם במסך.

“Miss Sherlock” תהיה זמינה לצפייה ב-HBO Go ו-HBO Now החל מספטמבר.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה