הי-מן ושליטי היקום תגיע לנטפליקס תחת קווין סמית'

סדרת אנימציה חדשה מבית הבמאי הנודע קווין סמית' תחזיר את הי-מן למסך שלנו ברשת נטפליקס

אחת מסדרות האנימציה המקוריות המצליחות של חברת נטפליקס היא "שי-רה ונסיכות הכוח". הסדרה זכתה לביקורות חיוביות מהמעריצים על האנימציה הנהדרת והשינוי שכעת יותר מתאים לילדות מתבגרות. אבל הגברים שביננו שגדלו על הי-מן ושירה המשיכה לשאול מתי בן דודה של נסיכת העוצמה יקבל סדרת אנימציה חדשה משלו, ובכן, לא קיבלנו תאריך אבל קיבלנו הכרזה.

הבמאי קווין סמית' ("ג'יי ובוב השקט מכים שנית", "עכברי הקניון") הודיע במהלך כנס Power-Con שחברת נטפליקס בשיתוף עם Mattel TV תביא לנו סדרת אנימה של הי-מן ושליטי היקום והוא ישמש כמנהל הסדרה והמפיק בפועל שלה. הסדרה תקרא Masters of the Universe: Revelation ותתרכז בסיפורים לא גמורים מהסדרה של שנות השמונים והיא תמשיך בדיוק איפה שהסדרה המקורית הסתיימה.

אני לנצח מודה ל-Mattel TV ונטפליקס על שנתנו בי אמון לשמור את הסודות של טירת גרייסקול, וגם כל היקום שלהם. ב-Revelation, אנחנו ממשיכים מיד איפה שהתקופה הקלאסית עצרה על מנת לספר אגדה אפית של מה ככל הנראה יהיה הקרב הסופי בין הי-מן וסקלטור! שמובא לחיים עם העיצובים הכי מטאל שאפשר מ-Powerhouse Animation, זה סיפור "שליטי היקום" שתמיד רציתם לראות כילדים.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

זה בהחלט יהיה נהדר לראות את הי-מן מגיע למסך של נטפליקס וזה יהיה מעניין לראות איך עיצוב הדמויות יהיה שונה מהסדרה המקורית ומהעיצוב החדש של שי-רה. האם נקבל איזשהו קרוסאובר בין שתי הסדרות? אני מניח שנגלה בהמשך כשנקבל עוד פרטים לגבי הסדרה, כמו תאריך יציאה רשמי.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה