קבוצת המילטון משיקה את מכשיר ה-Redmi Note 6 ו-Mi Band 3 מבית Xiaomi

בהודעה חדשה שפירסמה קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של ענקית הטכנולוגיה Xiaomi נחשף שהקבוצה משיקה באופן רשמי את מכשיר ה-Redmi Note 6 וה-Mi Band 3

את ההודעה המרגשת פתחה הקבוצה עם החשיפה של מכשיר ה-Redmi Note 6 Pro שמהווה עדכון ישיר עבור מכשירי ה-Redmi Note 5 שהיו די פופולריים בארץ לפני מספר חודשים. האח הצעיר בחבורה מציג מספר שיפצורים ושדרוגים במספר גזרות לדוגמא, הגדלת המסך מ-5.99″ ל-6.26 (Bigger is better sometime), שיפצור מערך הצילום באגף הצמצמים שכעת זוג חיישני ה-12MP ו-5MP מציגים מפתחי צמצם שונים של f/1.9 ו-f/2.0 בהתאה לעומת המכשיר הקודם שהציג מפתח קבוע בגודל f/2.2.

בנוסף לכך, גם מערך הצילום הקדמי של המכשיר (ייאי עוד סלפי!) וכעת אנו יכולים למצוא שני עדשות 20MP ו-2MP בקדמת המכשיר וזאת בשונה מהאח הבוגר שהציג רק את עדשת ה-20MP בקדמתו. מבחינת דברים שלא השתנו ניתן למצוא את מעבד ה-Snapdragon 636, נפח זיכרון ה-RAM של המכשיר, קיבולת הסוללה ושקע הטעינה שעדיין נשארר בתור microUSB (ברצינות?!?).

אנחנו מרימים את האמברקס ומבצעים דריפט לרחוב צדדי תחת השם Mi Band 3 שבתוכו נוכל למצוא מספר שיפורים מועילים כגון הגדלה של המסך מ0.57″ ל-0.78″ וזאת עם פאנל OLED ברזולוצייה של 128x80pp. על המסך ניתן לראות מספר של פיצ’רים החל ממזג אוויר, שעה ואפילו התראות נכנסות מ-WhatsApp, פייסבוק ואינסטגרם.שיפצור נוסף שקיבל השעון הינו בסוללת המכשיר שקיבלה הקפצה לקיבולת 110mAh בשונה מ-70mAh בדגם הקודם דבר שבעקבותו מבטיחה החברה עד לכ-20 ימי שימוש על טעינה בודדת.מלבד הפיצ’רים החדשים אנו יכולים למצוא את האפליקציות המוכרות בשעון כגון ספירת צעדים, מדד פעימות לב,מעקב שינה ואף שחרור נעילה של מכשירי שיאומי שנמצאים בקרבת השעון.

 

  • מכשיר ה-Xiaomi Redmi Note 6 Pro כבר ניתן לקנייה וייעלה כ-1099 ש”ח עבור גרסאת ה-32GB נפח אחסון פנימי ו-3GB RAM ו-1249 שקלים לגרסת ה-64GB נפח אחסון פנימי ו-6GB RAM, שני המכשירים ניתנים לקנייה בצבעים שחור וכחול.
  • את ה-Mi Band 3 תוכלו למצוא בצבע שחור בלבד, תמורת 179 ש”ח.

 

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה