לוגו חברת Xiaomi

קבוצת המילטון השיקה בארץ מוצרי חשמל חכמים מבית שיאומי

בהודעה חדשה שפרסמה קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של מוצרי שיאומי בארץ נחשפו מטהר האוויר החכם Mi Air Purifier 2S, ומנורת התקרה החכמה MI Led Ceiling Light.

חברת האלקטרוניקה הסינית שיאומי כיום נמצאת בין ארבעת יצרניות הסמארטפונים הגדולות בעולם. שיאומי גדלה מאוד ב 9 השנים שעברו מאז שהוקמה, ובשנים האחרונות שיאומי התרחבה למגוון כיוונים חדשים כמו מוצרי חשמל ביתיים, מכשירים חכמים ואפילו אמצעי תחבורה.

קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של שיאומי בארץ, השיקה בארץ שני מוצרים נוספים של החברה הסינית שיאומי מסדרת המוצרים לבית חכם.

מטהר האוויר החכם Mi Air Purifier 2S

2S  Xiaomi Mi Air Purifier הוא מטהר אוויר חכם המיועד לטיהור האוויר בבית או בעבודה. ה-Mi Air מצויד בחיישני טמפרטורה, לחות וחיישן איכות אוויר PM2.5. המכשיר מאפשר טיהור אוויר וסינון ריחות באמצעות מסנן תלת שכבתי, ומסוגל לטהר חדר בגודל של עד 37 מ"ר תוך 10 דקות בלבד. לפי קבוצת המילטון המוצר מתאים לשימוש בחדרי ילדים, ואזורים אשר סובלים מזיהום אוויר כגון חיפה וערי המרכז.

ה-Mi Air מציג צג OLED בגודל 5.2 ס"מ עם יכולת עמעום אוטומטית של תאורת הצג בהתאם לתאורת החדר בו הוא נמצא. על הצג אפשר לראות  את מדד איכות האוויר בחדר, מהירות הפעולה, מחוון WiFi, לחות וטמפרטורה. על ידי קישוריות ה-WiFi מטהר האוויר מסונכרן לאפליקציית ה- Mi Home, המאפשר שליטה במכשיר באמצעות הסמארטפון וצפייה בנתונים אשר המכשיר מספק על מצב החדר. שיאומי מציע שני מסנני אוויר ייעודיים למטהר החכם. מסנן Mi Air אנטיבקטריאלי, יעיל לסינון חיידקים וקרדית האבק. ומסנן Mi Air Anti-Formaldehyde לסינון מתכות כבדות, ריחות לא נעימים וחומרים אורגניים.

מידות: רוחב ועומק: 26 ס"מ, גובה 73.5 ס"מ.

מחיר: ה-Mi Air Purifier 2S משווק במחיר של  749 ש"ח באתר שיאומי ישראל ובחנות הדגל של שיאומי בדיזינגוף סנטר.

מנורת תקרה חכמה MI Led Ceiling Light

MI Led Ceiling Light היא מנורת תקרה חכמה מבית שיאומי, בעלת קישוריות WIFI ומסונכרנת עם אפליקציית Mi Home. המנורה החכמה בעלת אפשרות לשליטה ע"י העוזרות החכמות Google Assistant או Alexa. למנורה 72 נורות לד בעלות אורך חיים של 25,000 שעות, ומאפשרות שליטה על אווירת החדר ע"י שינוי גוון האור ובהירות התאורה. המנורה החכמה מגיעה לעוצמת תאורה של 2200 לומן, וטווח טמפרטורת צבע האור הינו 2700-5700 קלווין.

מידות: קוטר: 450 מ"מ, גובה: 75 מ"מ, משקל – 2 ק"ג

מחיר: ה- MI Led Ceiling Light משווק במחיר של 379 ש"ח באתר שיאומי ישראל ובחנות הדגל בדיזינגוף סנטר, תל אביב.

אודות חן קהלני

השאר\י תגובה