הנרי קאביל יגלם את גרלט בסדרת האדפטציה של The Witcher

עכשיו אנחנו יודעים! הנרי קאביל, הידוע בתור סופרמן לרובנו, יגלם את צייד המפלצות גרלט בסדרת The Witcher החדשה.

אחד הנושאים המדוברים ביותר בזמן האחרון בקהילת הגיימרים וחובבי הקולנוע, זה מי יגלם את צייד המפלצות גרלט מסדרת משחקי The Witcher שהתפוצצו בפופולריות מאז יצירת המופת The Witcher 3: Wild Hunt ב-2015.

היו לא מעט ספקולציות לשחקנים השונים שיגלמו את הגיבור האהוב, כמו ניקולאי קוסטר-ולדאו (ג’יימי מ”משחקי הכס”) ומאדס מיקלסן (שגילם את הנבל בקזינו רויאל), ולמרות ששניהם היו מתאימים לתפקיד ויזואלית, התפקיד בסוף הולך לשחקן שהביא לנו את הגרסה האחרונה האפלה של סופרמן וכיכב בסרט האחרון של “משימה בלתי אפשרית” לצד טום קרוז, הנרי קאביל.

השחקן האהוב מיהר להגיב להכרזה על ליהוקו לתפקיד עם חשבון Netflix חדש תחת השם גרלט ופירסם לעמוד האינסטגרם שלו.

כבר מספר מעריצים היו מתוסכלים שקאביל לא נראה כלל כמו מחסל המפלצות המחוספס בו התאהבנו. אבל מי שמכיר את השחקן, יודע שהוא שיחק ב-The Witcher 3 ואפילו קרא את כל ספרי הסדרה, כך שיש לו הרבה רקע לגבי הדמות והעולם בו הוא חי.

האם קאביל עדיין מתאים לתפקיד? אני מניח שרק נגלה בפרק הראשון. אבל זה נחמד לדעת שמאחורי הדמות האגדית עומד מישהו שאשכרה מכיר אותה ואוהב אותה. בואו רק נקווה שלא יהיה עריכה דיגיטלית של הזקן.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה