HITMAN 3
Hitman 3 poster

הפתעות חדשות לגביי המשחק החדש Hitman 3

שנת 2020 תרשם בהסטוריה בתור שנה מפתיעה במיוחד ובעולם הגיימינג זה כבר בהחלט מורגש. הנה לכם מס' הפתעות למשחק שעתיד לצאת Hitman 3.

אז בואו נצלול ישר אל הפרט הכי עסיסי בכל העוגה הזאת, חברת IO Interactive פרסמה השבוע טריילר שבו נחשף אחד מהמיקומים הייחודיים במשחק אשר מתרחש באנגליה, בפארק הלאומי דארטמור שבה הגיבור שלנו חוקר זירת רצח באחוזת ת'ורנברינג'. הטריילר מציג לנו שלב מאוד ייחודי במשחק, כמה ייחודי? בואו נגיד שאפשר לקרוא לזה תוספת מעניינת למה שמייחד את המשחק שבה ניתנת לשחקן לא רק את האפשרות לחסל מטרות בחשאי בדרכים יצירתיות, אלא לפתור תעלומות רצח. משהו שדיי חדש לכל הסדרה של משחקי Hitman.

מה שבאמת מוסיף עוד רובד למשחק הוא שבמקום סתם עוד התנקשויות, השחקן יתרכז על פיענוח של זירות פשע. בתעלומת הרצח של דארטמור, כל המשתתפים בשלב הם חשודים פוטנציאלים וכל פרט, ופרט שנחשף יכול לשבש או להאיץ את האמת לאור. בנוסף לכך, מסתמן שזה לא השלב היחידי אשר מתרחש באנגליה, ולפי התוצאות של השחקן יתגלו בפניו קצוות חוט חדשים ואולי אפילו משימות חדשות. בציטוט מבלוג של הכותב הראשי של המשחק ניר פרייס הוא אומר:

"למשימות במשחקי Hitman ובמיוחד ב-Hitman 3 הן בעלי יחסים מורכבים בין הדמויות, כל פרט ופרט בו יש חשיבות וכמעט לכל דמות ודמות ישנה את אפשרות ליצור אינטרקציה איתה במגוון דרכים. בשלב זה צמצמנו את כמות המשתתפים ל-11. כל משתתף בשלב זה הוא למעשה חשוד פוטנציאלי, זה היה בהחלט מאתגר לשמור שהכל ישאר במקום אחד ושהמשחק לא ישבר אם השחקן מחליט פתאום לחקור את הסביבה או סתם לגשש במפה."

עוד פנינת מידע שנחשפה לנו לא מזמן היא הגרסה של ה-Playstation VR. בגרסה זו השחקן למעשה ישחק את כל השלבים דרך עניו של הגיבור הראשי בסדרה. לגרסה זו של המשחק תיהייה אפשרות לשחק גם שלבים שונים וישנים במשחק גם כך בVR.

ואחרי שכולנו התרגשנו והזלנו ריר על היצירתיות של מפתחי המשחק לעורר את סקרנותינו, בוא ונדבר גם על הדברים השנויים קצת במחלוקת. עם שחרורו של המשחק הנ"ל Hitman 3 חברת IO Interactive לא חדלה מלפרסם כמה עסקאות בלעדיות לכמה פלטפורמות. אחד מעסקאות אלו מויעד לחובביי ה-PC בכך שלמשך זמן מוגבל, המשחק יהייה זמין אח ורק לחנות המשחקים הוירטואלית של Epic Games. למרות זאת, הטוויסט בעלילה הוא שבכל הזמן המוגל שבה המשחק יהייה זמין אח ורק ל-Epic Games Store, משתמשי Steam יוכלו לשחק ב-Hitman 3 עם כל המשאבים שהושגו על התקדמותם מ-Hitman 2.

מעבר לכל הרעש והצלצולים אחד הסיבות לכל חגיגות הבלעדיות היא למעשה סיבה משמחת מטעם החברה. זאת למעשה הפעם הראושנה שבא חברת IO Interactive מפיצה ומפתחת את המשחק לגמריי בעצמה, כשהמשחק הראשון בסדרה אשר יצא ב- 2016 הופצה על ידי חברת Square Enix והמשחק השני על ידי חברת Warner Bros. Interactive Entertainment ב-2018. מציטוט שנאמר מאחד מבכירי החברה בשם האקאן אבראק (Hakan Abrak) לאתר Eurogamer.

"הפרסום העצמאי שאנחנו עושים למשחק Hitman 3 הוא צעד ענק בשביל חברה כמו IO Interactive בכך שאנחנו עומדים מאחורי היעדים והשאיפות שלו בתור חברת פיתוח עצמאית. יתרה מכך, השותפות שלנו עם חברה כמו Epic Games מאפשרת לנו חופש יצירתי בדיוק כמו שאנחנו מדמיינים שהמשחק אמור להיות, למען השחקנים שלנו ולמען הקהילה שלנו."

Hitman 3 יהיה זמין ל-Epic Games Store למשך 12 חודשים. בנוסף לכך המשחק גם כן מופותח לפלטפורמות שונות כמו Xbox One, PS4, Xbox Series X, PS5 וגם Google Stadia. מיקומים שונים וישנים מהמשחקים הקודמים בסדרה יהיו ניתנים להעלאה גם ב-Hitman 3 ללא שום בעיות.

אודות ירדן וול

שמי ירדן וול, בן 26 מחיפה - אנימטור ביום, מצייר בלילה. אובססיבי על אנימציות 3D ו-2D ודיי חנון של היסטוריה. בוגר מכללת תילתן בחיפה במגמת פיתוח ועיצוב משחקים ואנימציות. בחור מצחיק, מקצועי ובעל נטיה רעה לגנוב מצתי קליפר בניגוד לרצוני.

השאר\י תגובה