מסתמן Hitman חדש ישוחרר לקונסולות הדור הבא

סוכן 47 אולי נהנה מחופשה לא קצרה בין יציאת המשחק Hitman: blood money והמשחק Hitman: absolution ,אבל לשמחת מעריצי הסדרה זה ניראה כאילו הם לא יצטרכו לחכות עוד 6 שנים למשחק הבא .

למרות חדשות מאכזבות שהגייו אלינו מוקדם יותר השבוע שדיווחו ש-Square enix ביטלו פיתוח של משחק Hitman חדש לקונסולות של הדור הבא – יצא עדכון נוסף שהבהיר כמה מהפרטים.

המשחק אשר לא רשמית נקרא לעת עתה  Hitman 6, היה בשלבי פיתוח על ידי הסטודיו החדש במונטריאול של Square Enix. מנהל האחראי על Hitman: absolution בשם Tomas Blystad סיפר שכמה מפתחים מ-IO Interactive עבדו על המשחק ( אותם אנשים שעבדו על המשחקים הקודים של hitman ).

אבל זהו הולך להיות מבט חדש ורענן אל תוך הסדרה הזאת והוא הולך להיות שונה מכל משחקי ה-Hitman שלפניו .

אם כוח העבודה על המשחק יעבור לחברת IO Interactive או ישאר אצל Square Enix עוד לא ברור. אבל בהצהרה מחברת Square Enix נאמר ” IO Interactive כרגע עובדים על משחק Hitman חדש שהולך לצאת ל pc ולקונסולות החדשות בזמן ש-Square Enix montreal מתמקדים בפיתוח משחקים לנייד וחלקם אכן קשורים לסדרת ה Hitman. אנחנו מצפים בכליון עניים לחלוק אתכם עוד פרטים בהמשך השנה הזאת “

זה נישמע כמו רמז חזק שאנחנו יכולים לצפות לטיזר או אפילו לטריילר מלא בתעורכת E3 מאוחר יותר השנה.. כל עוד אין נזירות חשפניות רוצחות בטריילר הזה אנחנו שמחים. IO Interactive יצרו חלק ממשחקי ה-stealth הכי טובים והכי כפיים שקיימים כרגע וכמובן כולנו נשמח לראות את הבארקוד על הראש הקירח של סוכן 47 שוב באיכות שלא ראינו עדיין בזכות דור הקונסולה החדש.

הסוכן - הבארקוד - HITMAN
הסוכן – הבארקוד – HITMAN

קצת חבל שלא יצא ל-square enix montreal ליצור את המשחק הבא בסדרת ה hitman אבל אחרי הניסיון האחרון שלהם אולי זה לטובה…

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה