מהיר ועצבני: הובס ושואו 2 בפיתוח

"מהיר ועצבני: הובס ושואו", סרט הפעולה האמריקאי המצליח, שמהווה ספין אוף בסדרת "מהיר ועצבני" מקבל סרט המשך  אחרי שבפעם האחרונה דוויין ג'ונסון וג'ייסון סטיית'האם מנעו מארגון טרור להפיץ נגיף. המשיכו לקרוא כדי לגלות מה מצפה לנו בסרט החדש.

למרות ש" מהיר ועצבני: הובס ושואו" לא הצליח כמו הסרטים האחרים בכותר "מהיר ועצבני" הוא היה שובר קופות והתקבל יפה על ידי המעריצים. כוכב הסרט דווין ג'ונסון אישר השבוע את פיתוחו של סרט ההמשך וזאת במהלך Live באינסטגרם  ואף ציין שהוא מתרגש מאוד מהסרט השני ומודה למעריצים שבזכותם הסרט הראשון הפך להצלחה אדירה.

בסרט זה יש שאיפה מצד התסריטאי כריס מורגן להחזיר את הנבל בספין אוף- הלוא הוא המנהל של ארגון Eteon אבל אין גיבוש מלא לגבי דמותו. מלבדו יש דמויות נוספות שיש להן מקום נוסף לככב באור הזרקורים כגון לוק, דיקליי, האטי שואו ומאדאם מ'. בנוסף יש אפשרויות שונות לפיתולים עלילתיים שיתאימו לסרט השני כמו הובס שמחדש את הקשר עם אחיו ג'ונה ושאר משפחתו.

נראה שנגיף הקורונה הניב לנו דברים חיוביים כגון זמן לתסריטאי כריס מורגן לרקום לנו סרט חדש ומלא באקשן עם דמויות נוספות ועלילה מפתיעה ומלאה בפונטציאל. אל תשכחו שמצפים לנו בהמשך סרטים חדשים של "מהיר ועצבני": הסרט התשיעי עתיד לצאת ב-20 באפריל 2020 והסרט העשירי והאחרון בסדרה ב-2 באפריל 2021.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה