הדוקו-דרמה Hotel Mumbai מקבלת טריילר

Hotel Mumbai המבוסס על הסרט הדוקומנטרי Surviving Mumbai מ-2009 קיבל טריילר בכיכובו של דב פאטל.

בשנת 2009 יצא סרט דוקומנטרי בשם Surviving Mumbai שתעד את אירועי מתקפת הטרור במומבאי של 2008. המתקפה נמשכה ארבעה ימים ומתו בה אין ספור אנשים. Hotel Mumbai מבוסס על הסרט התיעודי ומראה את מלון Taj Mahal Palace Hotel, שהיה אחד מהנקודות המותקפות במהלך ארבעת ימי הטרור.

הסרט מוצג מנקודת מבטם של עובדים במלון, בניהם גם המלצר Arjun (פאטל). אל פאטל מצטרפים ארמי האמר ("קרא לי בשמך") ונזאנין בוניאדי ("הומלנד") שמשחקים כזוג עם תינוק ששוהים במלון בזמן המתקפה, וגם שמות כמו אנופם קר וג'ייסון אייזקס ("מסע בין כוכבים: דיסקברי") ישתתפו בסרט.

במאי הסרט אנתוני מראס האוסטרלי ביים את הדוקו-דרמה מתסריט שכתב עם ג'ון קולי ("אדון ומפקד: הצד הרחוק של העולם" ו"תזיזו ת'רגליים"), וגם שימש כמפיק בפועל. הסרט שהיה אמור להיות משוחרר על ידי חברת Weinstein, ירד בעקבות שערוריית הארווי ויינשטיין ונלקח על ידי Bleecker Street להפצה בארצות הברית, ו-Netflix תפיץ את הסרט בהודו ובשטחים בדרום אסיה.

עכשיו, יצא טריילר לסרט Hotel Mumbai לקראת עלייתו אל בתי הקולנוע במרץ:

הסרט הוצג בפסטיבל הסרטים הבין-לאומי בטורונטו 2018 וקיבל הרבה ביקורות חיוביות מהמבקרים. המבקרים טענו כי Hotel Mumbai הוא דוקו-דרמה רבת עוצמה המסתמכת בכבדות על עובדות אמתיות ועל עדויות של עדי ראייה ומשתמש באלו לטובתו. עם זאת, הסרט זכה גם לביקורות פחות אוהדות על ידי כמה עיתונאים על כך שחצה את קו מהדרמטיזציה המכובדת, וניצל את הזוועות של העולם האמתי בלי שתהיה לו שום תובנה אמתית להציע.

תשובה לויכוח הזה תוכלו להשיג רק כשתראו את הסרט במרץ, אך עד אז הטריילר מספק רעיון כללי על איך יראה הסרט. הטריילר נראה מאוד אינטנסיבי, דרמתי ומלא באקשן כשאפשר לראות את הדמויות נלקחות כבנות ערובה במלון. כך או כך, Hotel Mumbai לא יהיה מועמד לשום פרס יוקרתי ובמקום זאת יתחרה בבתי הקולנוע נגד סרטים כמו סרט הלייב אקשן "דמבו" של Disney ו"שאזאם!" של חברות Warner Brothers ו-DC שיצאו גם הם במרץ, תחילת אפריל.

Hotel Mumbai יעלה למסך הגדול ב-29 במרץ.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה