“בית הקלפים”: טריילר מציג את קלייר אנדרווד משתלטת

הטריילר האחרון לעונה השישית של “בית הקלפים” – העונה האחרונה – מבטיח שקלייר אנדרווד, הנשיאה החדשה של ארה”ב, לא תידחק לפינה.

למרות שכל עונה אחרונה של סדרה לפחות חצי מהרמה של “בית הקלפים”, תמיד מצופה על ידי כולם בהתרגשות רבה, את ההרגשה של הצופים בסדרה זו אפשר לתאר כמעורבת. במשך 5 עונות, זוכה פרס האוסקר קווין ספייסי שבה את הצופים בקסם שלו, עם משחק מדהים כפרנק אנדרווד, פוליטיקאי שאפתני המוכן להשתמש בכל האמצעים שצריך בשביל להגשים את מטרתו. בזמן שפרנק היה בלי ספק אדם שלא הייתם רוצים להכיר בחיים האמתיים, בתחום הבדיוני, הוא היה גיבור רשע שקל להנות ממנו בדרך די אפלה.

לצערנו, עונה 6 תתקדם בלי פרנק, וכמו שנודע בטריילר קודם- תהרוג את פרנק. למרות שדמותו של פרנק לא תהיה בעונה, אי אפשר להאשים את Netflix בזה. האשמה נמצאת רק על ספייסי, אחד מהאנשים הכי חזקים בהוליווד שהואשם בהטרדה מינית עוד בימים הראשונים של תנועת ה-MeToo#. בהתחשב בזה שהוא הואשם גם בהטרדת חלק מהצוות ב- “בית הקלפים”, לא היה סיכוי שהוא יחזור לאפילו פרק אחד בעונה החדשה והאחרונה.

נשים את הדרמה הסובבת את פרנק וספייסי בצד, זה לא נגמר עד שהגברת השמנה שרה, לפחות לעוד עונה. עם העובדה שפרנק מת וקבור, קלייר (רובין רייט, שקודמה לתפקיד הראשי) תהיה חייבת להמשיך את נשיאותה מאז ההתפטרות הפתאומית של פרנק בסוף העונה החמישית. Netflix שחררה טריילר חדש לעונה האחרונה, ובו אנחנו מגלים שלמרות שוושינגטון מלאה עדיין באנשים מסוכנים, קלייר היא עדיין הפוליטיקאית הכי מסוכנת.
אתם מוזמנים לצפות בו למטה:

איך שקלייר מסבירה לכולם, עכשיו כשהיא הנשיאה, כל עסקה משוחדת או מעוררת ריח מעופש שעשו ביחד עם האלמן שלה, בטלה ומבוטלת. זה כמובן לא הולך להסתדר עם אלו שחשבו שהאנדרוודים נמצאים בכיס הקטן שלהם, ואפשר לראות זאת בסוף הטריילר, כשמישהו יורה בחלון מכוניתה של קלייר. לעומת זאת הרשע של קלייר היה תמיד ידוע לכולם לא פחות מהזה של פרנק, ותהיו בטוחים שמי שיתנגד כנראה ישא בנסיבות.

עוד נקודה מעניינת בעלילה היא שהעונה השישית תתמקם זמן קצר לאחר סוף העונה החמישית. הרבה צופים תהו אם תהיה קפיצה בזמן אחרי הפטירה של פרנק, אבל קלייר מודיעה בתחילת הטריילר שהיא עדיין ב-100 הימים הראשונים של כהונתה. זה אומר שפרנק מת די בהפתעה, כי בסוף העונה החמישית הוא עוד היה נראה די בריא. השיווק התאמץ מאוד בשביל לא לגלות איכשהו את דרך מותו של פרנק, אז יהיה מעניין סוף סוף לגלות איך זה קרה ואם לקלייר היה חלק בזה. אחרי הכל, זה לא שהיא לא הרגה לפני.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה