חברת HOUSE of MARLEY מציגה את קולקציית 2020

HOUSE of MARLEY משיקה את הקולקציה החדשה בסימון 75 שנים להולדתו של בוב מארלי

כחלק מדרך החיים של חברת HOUSE of MARLEY, גם המוצרים החדשים מיוצרים מחומרים טבעיים או ממוחזרים כמו אלומיניום, בד, סיליקון, סיבי עץ טבעיים ועוד. בקולקציה נמנים אזניות TWS או "True Wireless" (אוזניות הנכנסות לאוזניים ללא חוטים כלל) ושני זוגות של אזניות Over-Ear (מעל האוזן, אזניות עם כריות מסביב לאוזן). את כל המוצרים המוזכרים כאן, כבר ניתן להזמין באתר הרשמי.

  1. Redemption ANC – אזניות TWS עם ביטול רעשים אקטיבי, Bluetooth 5.0, כולל עמידות נגד זיעה ומים אם כי הציון הסופי בעמידות לא הוזכר. (המלצת העורך, תקנו אזניות עם ציון IP67 ומעלה. ליותר מידע על סוגי עמידות ניתן להיכנס לאתר, כאן). האזניות מספקות בין 20 ל-27 שעות מוזיקה (תלוי בעוצמת הקול) בסך הכל ובין 5 ל-7 שעות בהטענה אחת. האזניות יגיעו עם חיבור מסוג USB C להטענה מהירה יותר. מחיר ההשקה עומד על 690 שקלים.
  2. Exodus ANC – אזניות מעל האוזן עם ביטול רעשים אקטיבי ומאפשרות גם שליטה על רמת ביטול הרעשים. מציעות Bluetooth 5.0, דרייברים בגודל 50mm ומספקות עד 28 שעות האזנה (אם כי לא מציינים באיזו עוצמה או אם אופציית ביטול הרעשים עובדת או לא). עשויות בין היתר מאלומיניום ממוחזר, פלדת אל-חלד (Stainless Steel) ובד ממוחזר. מחיר ההשקה עומד על 990 שקלים.
  3. Positive Vibration XL – אזניות מעל האוזן ללא ביטול רעשים. המגיעות עם ריפוד המתאים את עצמו למבנה הראש (Memory Foam). מציעות עד 24 שעות האזנה, Bluetooth 5.0 ותמיכה בהטענה מהירה (Quick Charge). עשויות מחומרים כמו אלומיניום, פלדת אל חלד ועץ מאושר FSC. מחיר ההשקה עומד על 399 שקלים.

רואן מארלי, הבן של בוב מארלי, מייסד המותג אמר: "אנו מציינים היום את יום הולדתו ה-75 של בוב מארלי בהשקת קולקציה חדשה הממשיכה לשמור אמונים לערכים של איכות, דאגה לסביבה ואחריות קהילתית – מסרי האחדות והקהילה של בוב מארלי ומורשתו".

שני הדגמים הראשונים שהוזכרו כאן, ה-Redemption ANC וה-Exodus ANC הם למעשה הניסיון הראשון של החברה ביצירת אזניות עם ביטול רעשים אקטיבי. יהיה מעניין לראות איך יתמודדו מול אזניות אחרות עם ביטול רעשים בטווח מחירים זה.

אודות טל גורן

טל גורן, בן 25 ולומד לתואר ראשון במערכות מידע. בתחום המחשבים והגאדג'טים כבר כמה שנים טובות ואף בניתי את המחשב שלי בעצמי. בין המשחקים שהכי אהבתי נמצאים The Witcher 3, Tekken 3, Ori And The Blind Forest & To The Moon

השאר\י תגובה