מדפסת משולבת – טיפים לפני רכישה

מדפסת משולבת – הכול כלול

גם מי שהתאמץ מאוד לא יכול היה להחמיץ את ההתפתחות הטכנולוגית האדירה בשנים האחרונות: מחשבים נייחים, ניידים, אינטרנט, מדפסות משוכללות… אם בעבר היינו מורגלים במדפסות בעלות ראשי דיו, כיום המדפסות החדשות פועלות על טונרים ומדפיסות באמצעות טכנולוגיית לייזר. אולם, גם בתחום המדפסות חלה התקדמות אדירה וניתן למצוא בחנויות מדפסות המאפשרות כמה פונקציות – מדפסות אלו נקראות מדפסות משולבות.

מדפסת משולבת מבצעת כמה פעולות בעת ובעונה אחת. לצד פונקציית ההדפסה הרגילה היא משמשת גם כמכשיר פקס וניתן לסרוק או לצלם באמצעותה תמונה או מסמך.

מה כל כך טוב בה?

יש כמה יתרונות למדפסת המשולבת שמבדילים אותה מהמדפסת הרגילה:

  1. מהירות ההדפסה- מדפסת משולבת פועלת באמצעות הדפסת לייזר, מה שהופך את ההדפסה למהירה ואיכותית יותר.
  2. חסכון כספי- מובן מאליו שאם תרכשו מדפסת אחת המכילה ארבע פונקציות שונות תשלמו פחות מאשר על כל אחד מהמכשירים בנפרד.
  3. חסכון במקום אחסון – במקום לאחסן פקס, מכונת צילום, סורק ומדפסת בחדר אחד, מדפסת אחת משולבת תתפוס הרבה פחות מקום.
איך לבחור מדפסת משולבת?
איך לבחור מדפסת משולבת?

האם המדפסת מומלצת לכל אחד?

המדפסת מומלצת בעיקר לבעלי עסקים המשתמשים לעיתים קרובות בסריקות או בצילומים לצד ההדפסה הרגילה. במשרד או בבית העסק יש צורך להדפיס כמות רבה של עותקים תוך זמן קצר והמדפסת המשולבת מספקת מענה יעיל למספר גדול של הדפסות. כמו כן, המדפסת מומלצת גם לסטודנטים או לאנשים שלומדים כיוון שיש להם צורך בצילומים ובהדפסות לעיתים קרובות. עם זאת, לאנשים שהשימוש שלהם בפקס או במכונת צילום הוא מינימאלי לא מומלץ להשקיע ולקנות מדפסת משולבת בדווקא, כיוון שמדפסת רגילה תענה על הצרכים שלהם.

כמה טיפים לפני הרכישה

אם החלטתם שמדפסת משולבת היא בדיוק מה שאתם צריכים, אל תהססו לבדוק ולהשוות בין הסוגים השונים. בשוק יש מגוון סוגים של מדפסות משולבות והיצע רחב של מחירים. מומלץ מאוד להיכנס לפורומים של צרכנות באינטרנט, שם גולשים משתפים זה את זה ברכישותיהם המוצלחות יותר או פחות וכך תוכלו לדעת איזה מדפסת כדאי לקנות.

כמו כן, כדאי לבדוק האם המחיר שמבקשים על המדפסת המשולבת מצדיק את התמורה, או שמא הוא יקר מדי. יש כאלה שחושבים שככל שמחיר המדפסת יקר יותר, המדפסת איכותית יותר. חשיבה זו היא מוטעית מעיקרה, כיוון שניתן למצוא מדפסות משולבות מצוינות במחירים שפויים.

אודות WebClub - ווב-קלאב

השאר\י תגובה