מדריך להורדת שירים מהיוטיוב בקלות

לפי הפסיכולוגיה שירים הם הדרך האולטימטיבית להתנתק מלחצי היום שאנו עוברים או בשפה המודרנית הקלאסית ”להתנתק מהעולם” לכמה רגעים.

כיום שכולנו משתמשים בטכנולוגיה חכמה המאפשרת לנו בין רגע להאזין לשירים הפכנו למכורים, מה שגרם להשתלשלות האירועים לפרוץ ולהגיע לשיא חדש הוא לא אחר מאתרים להורדת שירים מיוטיוב, בעזרתם נוכל להוריד את השירים למחשב, ומשם לאייפון או גלקסי שרובנו מחזיקים,   מי היה מאמין שתוך כמה דקות נוכל להוריד שיר אהוב לסלולר ? נישה חדשה באינטרנט שהתחילה לא מזמן הפכה לבין הפופולארית אם לא להכי!  

מלבד הורדת שירים שזוהי המטרה העיקרית של האתרים האלו, הביקוש להורדת סרטונים בפורמת Mp4  הוכח כגבוהה במיוחד, Israodown בין האתרים היחידים המאפשר הורדה של שירים וסרטונים תחת קורת גג אחד!

הורדת שירים מיוטיוב - isradown

איך מורידים שיר מיוטיוב ?

לאחר שהבנו את כל התובנות השאלה המתבקשת היא ”איך להוריד שירים מיוטיוב?”

בעבר היו צריכים להסביר כיצד האתרים פועלים כיוון שהיו משתמשים בתוכנות, כיום אפילו חובבן ללא שום ידע במחשבים ילמד להוריד שירים מיוטיוב ללא מדריך ! אך בכל זאת אני יסביר  כיצד למוגבלים שבנינו J

1)     נכנסים לאתר הורדת שירים ”isradlwon” לצורך דוגמא.
2)     נכנסים ליוטיוב ובוחרים שיר שנרצה להוריד.
3)     מעתיקים את השיר ע”י העכבר או סימון ה url  ולחיצה על ctrl+c בו זמנית.
4)     מעתיקים את השיר לאתר הורדת שירים ע”י עכבר או לחיצה על ctrl + v .
5)     לוחצים convert  וממתינים עד שההורדה תרד למחשב.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *