Huawei משיקה את סדרת ה-P30

חברת Huawei משיקה את סדרת ה-P30 החדשה שלה, שנוחתת אצלינו היישר מפריז.

במהלך אירוע השקה בלעדי, אשר התרחש היום בפריז, נשחפה סדרת ה-Huawei P30 החדשה של הענקית הסינית. המכשירים החדשים כוללים בתוכם מצלמה מתקדמת ביותר (המתקדמת ביותר עד כה של החברה), המביאים תחרות אמיתית למצלמות המיקצועיות. נוסף למצלמה החזקה, סדרת המכשירים החדשה מגיעה גם עם טכנולוגיות חדשות כמו: Huawei SuperSpectrum, עדשת Huawei SuperZoom אופטית, מצלמת Time of Flight ושיפור ב-OIS ו-AIS לשיפור ייצוב התמונה.

סדרת ה-Huawei P30 החדשה מהווה פריצת דרך שבאה בעקבות עשרות שנים שהוקדשו לפיתוח טכנולוגיית המצלמות. זוהי סדרה שמגדירה מחדש את הכללים ותשנה את תפיסת הצילום הנייד על ידי צרכנים. חידושים כגון חיישן SuperSpectrum ועדשת SuperZoom מאפשרים לנו להרחיב את גבולות הצילום הנייד ולפרוץ את גבולות צילום הווידאו, תחום ששקט על שמריו זמן רב מידי. סדרת Huawei P30 תכתיב את הקצב לכמה דורות הבאים של הסמארטפונים. אלו הם דבריו של Richard Yu (מנכ"ל חטיבת האלקטרוניקה הצרכנית של Huawei.

אז מה חדש בסדרת ה-P30?

 • חיישן ה-SuperSpectrum Sensor בגודל של 1/1.7 אינץ' המתייחס לאור בדרך שונה לגמרי. מדובר בחיישן RYYB SuperSpectrum Sensor אינו משתמש בפילטר RGBG Bayer המסורתי, אלא מחליף את הפיקסלים הירוקים בצהובים, באיכות משופרת בכדי להפיק דירוג ISO מרבית של 204,800 בדגם ה-P30 ו-409,600 הדגם ה-P30 Pro. הודות לשינוי בטכנולוגיית החיישן, בשילוב עם OIS ו-AIS יחד עם חיישן הצמצם עם מפתח של f/1.6, מסופקת לנו חווית צילום יוצאת דופן. בין אם אנחנו מצלמים תמונות סטילס או ווידאו עם מגוון רחב של תרחישים ותנאי תאורה.
 • עדשת ה-SuperZoom מספקת לנו רמה חדשה בצילומי התקריב. ה-SuperZoom תומכת בהגדלה ברמת נאמנות גבוהה לאובייקט המצולם: עם זום אופטי עד פי 5זום היברידי עד פי 10 וזום דיגיטלי עד פי חמישים בהשוואה. יכולת הגדלה זאת מושגת באמצעות תכנון דמוי פריסקופ. אלמנט פריזמה במצלמת הטלפוטו מכופף את האור בזווית ישרה בכדי למקסם את אורך החשיפה תוך צמצום גובה המצלמה אך מבלי לפגוע בעיצוב ההתקן.
 • מצלמת ה-Time-of-Flight: המצלמה מאפשרת לכידה של מידע עומק השדה, בכדי להגדיר במדויק את התמונה. מדידת מרחק מדויקת מאפשרת לדמות מגוון רמות של אפקט "בוקה" (Bokeh), מרקע ממוקד עד לטשטוש קרמי Leice Style Blur והדגשת נושא התמונה בכל תרחיש.
 • בינה מלאכותית ליצירת התמונה המושלמת: ה-Huawei AI HDR+ מאפשרת למצלמות הקדמיות והאחוריות לשלב מספר רב של תמונות, שצולמו במהירות זו אחר זו ולטייב תמונות סלפי עם חשיפת יתר ותאורה אחורית.

צילום ווידאו ברמה אחרת

 • מצלמת סמארטפון בעל יכולות קולנועיות: הודות למאפייני הווידאו המרובים, סדרת ה-P30 פותחת עידן חדש של צילום ווידאו ברמה של אולפן. חיישן ה-SuperSpectrum מאפשר לנו צילום ווידאו מרהיב גם בתנאי תאורה קשים, כך שגם סצנות ליליות יוצאות ברורות. ה-OIS וה-AIS תומכים בייצוב תמונה בכל מצבי צילום הווידאו, לרבות ווידאו 4K ב-60FPS, ומעניקים לנו צילום מושלם ויציב. זאת בשעה שעדשת ה-SuperZoom מאפשרת תמונות תקריב חדות במיוחד. עורך הסרטים מבוסס על בינה מלאכותית מזהה מיד את מוקדי האקשם ומעניק לנו כלים להוספת מוזיקת רקע ואפקטים מיוחדים כגון: האצה (Time-Lapse) קדימה והילוך איטי, כך נייצר בלחיצת כפתור תכני ווידאו שאותם נוכל לשתף עם חברים ובני משפחה.
 • טובים השניים מן האחד: מצב ה-Dual View מעניק לסרטוני הווידאו פרספקטיבה חדשה לגמרי. המכשירים בסדרת ה-Huawei P30 מאפשרים לנו להשתמש בשתיים מתוך שלוש המצלמות האחרויות. זאת בכדי להקליט בו זמנית סרטי ווידאו שונים. במצב ה-Dual View ניתן לצלם קליפ בעדשה רחבה מאוד וצילום תקריב. על גבי המסך מוצג לנו מצד ימין צילום פנורמי וצילום תקריב בצד שמאל, כך נוצרות אינספור אפשרויות חדשות לצילום ווידאו.

 

על עיצוב לא מתפשרים

סדרת ה-P30 נשענת על העיצוב המנצח של סדרת ה-P. כדברי הארכיטקט הראשי Ando Tadao אמר כי "עיצוב יפה מדבר אל הנפש". העיצוב של הסדרה החדשה הינו בהשראת הטבע, ועושה שימוש בחומריים חדשניים. ה-P30 מגיע בצג בגודל של 6.1 אינץ', וה-P30 Pro מגיע עם צג בגודל של 6.47 אינץ'. גב המכשירים הינו שחור קלאסי ומגיע בשלושה גימורים שונים, שנוצרו בתהליך דיו חדש אותו פיתחה החברה. זריחת ענבר (Amber Sunrise, קריסטל נושם (Breathing Crystal) ושחר (Aurora). צג ה-FHD+ Dewdrop (בגודל של 2340×1080) נותר חלק למראה, גם עם החריץ הזעיר, המספק שטח תצוגה מרבי וחזית אסתטית וסימטרית.

חדשנות אולטמטיבית

חדשות היא המהות של Huawei וכך גם סדרת ה-P30. שני המכשירים, ה-P30 וה-P30 Pro גדושים במאפיינים המייחדים אותם מהמתחרים, הן בעוצמה, ביצועים ויעילות.

 • סדרת ה-Huawei P30 מציעה את הביצועים האולטימטיביים עם יעילות מהרמה הגבוהה ביותר, הודות למעבד ה-Huawei Kirin 980, בטכנולוגיית 7 ננומטר עם Dual NPU התומך בזיהוי תמונה מהירה יותר.
 • המכשירים בסדרת ה-P30 מצוידים במערכת ההפעלה EMUI 9.1, הכוללת מערכת קבצים מורחבת לקריאה בלבד (EROFS) המשפרת את מהירות הקריאה של התקן האחסון. הגרסה החדשה ביותר של מערכת ההפעלה תומכת גם ב-ShareOneHop, לשיתוף קבצים חלק בין סמארטפונים ומחשבים ניידים מתוצרת Huawei.
 • טכנולוגיית ה-SuperCharge מאפשרת טעינה מהירה של W40 וסוללת 4,200mAh לפעולה רציפה ומתמשכת, של למעלה מ-12 שעות עבודה מאומצת.
 • הסדרה החדשה כוללת מערכת קירור HUAWEI SuperCool לשיפור הביצועים התרמיים, המנהלת את טמפרטורת המכשיר ביעילות ואפקטיביות.
 • ה-P30 וה-P30Pro מגיעים עם יכולות תקשורת אלחוטיות מתקדמות, התומכות ב-Dual SIM ובקישוריות VoLTE. מאפיינים ספציפיים עשויים להשתנות בהתאם לזמינות אזורית.

את סדרת המכשירים החדשה ניתן להשיג ברשת חנויות באג הפזורות ברחבי הארץ.

 • Huawei P30 Lite – בעלות של 1,599 ש"ח.
 • Huawei P30 – בעלות של 2,899 ש"ח.
 • Huawei P30 Pro 128GB – בעלות של 3,499 ש"ח.
 • Huawei P30 Pro 256GB – בעלות של 3,999 ש"ח.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה