אדפטציה לקומיקס Sweet Tooth הוזמנה על ידי Hulu

זו תקופה מצוינת להיות חובבי קומיקס, ואם מישהו עוד צריך שכנוע- שירות הסטרימינג הפופולרי (בארצות הברית) Hulu עתיד לעשות אדפטציה לקומיקס Sweet Tooth.

רובנו מכירים (ואולי גם מינויים) לשירות Netflix- שירות ההזרמה הגדול והמצליח בעולם, מעבר לעובדה שהשירות אכן זוכה לשבחים אצל הקהל הישראלי ועונה על דרישותיו, חלק מההצלחה היא העובדה שאין לו תחרות בשוק הישראלי.

בשוק האמריקאי לעומת זאת, ישנם כמה שירותי סטרימינג נוספים שמצליחים לנגוס ל-Netflix בנתח השוק, אחת מהמוכרות ביותר מבינהן היא Hulu, ונראה שהיא רוצה להיכנס לתחום האדפטציות של חוברות הקומיקס, בדיוק כמו ש-Netflix עושה עם סדרות גיבורי העל שלה.

אלא שנראה של-Hulu יש תוכניות אחרות לקהל מעריצי הקומיקס שלה, ובמקום להביא לנו גיבור רגיל ממדפי הקומיקס אל המסכים, הקומיקס שהם מתכננים להביא לצופיה הוא הקומיקס Sweet Tooth, שכבר זכה להגדרה “כשבמבי פוגש את מקס הזועם”.

אם ההגדרה הזו נשמעת לכם מוזרה קצת, ואתם לא מכירים את הקומיקס בהוצאת Vertigo, הסיפור מתרחש בעולם פוסט-אפוקליפטי בו חלק מהיצורים הם יצורים בני כלאיים של אדם וחיות שונות, ומגולל את סיפורו של ילד חצי-אדם חצי-צבי ששמו Gus. הקומיקס של Sweet Tooth יצא בין השנים 2010-2013, בשישה אוגדנים.

בסיפור Gus מתגורר עם אביו ביער ומונחה על ידו שלא לצאת אל העולם על מנת שלא יסכן את עצמו, אך נאלץ לעשות כך אחרי שאביו נפטר ועליו לקיים חיים עצמאיים, בעודו חושף קונספירציית ענק.
הקומיקס זכה לשבחים ממבקרים וקוראים כאחד עקב סגנון האיור הייחודי שלו, הדמויות והסיפור שובי הלב שלו.

ההפקה שתעבוד על הפרויקט עבור Hulu היא חברת Team Downey, שהוקמה על ידי לא אחר מאשר רוברט דאוני ג’וניור- הלא הוא איירון-מן, אשתו וחברת Warner Bros. TV.
Hulu כבר הזמינה פרק פיילוט לסדרה מחברת ההפקה, והמפיקים לפרויקט עתידים להיות Amanda Burrell, לינדה מורן וג’ים מיקל, שיכתוב ויביים את פרק הפיילוט.

זו לא תהיה הסדרה הראשונה שתגיע מעולם הקומיקס למסכי לקוחותיה של Hulu, אחרי שסדרת “הבורחים” (Runaways) שלה חודשה לעונה שנייה- והגיעה מבין דפי הקומיקס של חברת Marvel.

נראה שהרבה סדרות קומיקס שאינן מספרות על גיבורי על מקבלות הזדמנות חוזרת בשנה האחרונה, אחרי שהסדרה “לוציפר” בוטלה וזכתה לחזור מהגיהנום על ידי Netflix, ופרק פיילוט עבור הסדרה המבוססת על הקומיקס “Y for the Last Man” הוזמנה על ידי רשת FX אחרי שנים בהם מצב האדפטציה היה לא ברור.

עוד לא נחשפו פרטים נוספים על ההפקה או על פרק הפיילוט, אך נדאג לעדכן ברגע שיצוצו עדכונים מהצילומים או על התסריט הצפוי.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה