גם "הגיבן מנוטרדאם" עתיד לקבל סרט לייב-אקשן

מגיפת הלייב-אקשן מתפשטת- אחרי "היפה והחיה", "דמבו", "אלאדין" ו"מלך האריות", בדיסני עובדים על גרסת לייב-אקשן גם לסרט הקלאסי "הגיבן מנוטרדאם".

כבר צפיתם בסרט "היפה והחיה" בלייב-אקשן, ראיתם את הטריילרים ל"דמבו", "אלאדין" ו-"מלך האריות", ואתם רוצים עוד סרטי Disney בלייב-אקשן?
אם כן, יש לנו בשורות טובות.
גם הסרט הקלאסי "הגיבן מנוטרדאם" ("The Hunchback of Notre Dame") משנת 1996 (מרגישים זקנים כבר?), עתיד לקבל גרסת לייב-אקשן.

הסרט המקורי המבוסס על הספר של ויקטור הוגו, מספר על קוואזימודו (Quasimodo) – גיבן מעוות שאומץ על ידי ראש כנסיית נוטרדאם וחי שם בבידוד, משתוקק לחוות את פריז ולא לצפות בה מראש מגדל הפעמונים- אך מפחד לעשות זאת עקב מראהו והיותו חריג.
הסרט עצמו הוא לדעתי אחד הסרטים האפלים ביותר של Disney, עם נושאים כמו אפליה, רצח, מסעות הציד נגד מכשפות, מיניות והרבה התנהגויות בזויות ושנויות במחלוקת, שאני לא יודע איך עברו באנימציה- בטח לא איך יעשו אותם בלייב-אקשן עם שחקנים.

אמנם הסרט רק בשלבי הפקה ראשונים, אך שמועות אומרות כי ג'וש גאד, שישמש כמפיק בפועל של הסרט (וכבר הופיע בעבר בסרטי דיסני, עם הופעתו האחרונה כ"לה-פו" בגרסת הלייב-אקשן של "היפה והחיה"), הוא מועמד מוביל לשחק את דמותו של קוואזימודו.
הסרט ככל הנראה יילך יותר בקירוב עם הספר המקורי של ויקטור הוגו, עם נקודות דמיון לסרט המקורי של Disney, ולא יהיה שחזור של הסרט המצויר בגרסה מחודשת.

התסריטאי דיוויד הנרי יאנג התבקש לכתוב את התסריט לסרט החדש- שהולך לקחת את הטון המוזיקלי של הסרט המקורי ולהיות גם הוא מיוזיקל.
נראה כי שמו של הסרט, לפחות בשלב זה- הוא פשוט "גיבן" ("Hunchback"), אך אולי לשם הנוסטלגיה- השם עוד עתיד להשתנות עד צאתו למסכים, על מנת שגם אנשים שהם לא מעריצי דיסני יקשרו את הסרט ל"גרסת המקור" של Disney.

עוד לא ידוע על תאריך יציאה לסרט, מאחר וההפקה עוד בשלביה הראשונים, אך אנחנו מבטיחים לעדכן ברגע שיהיו חדשות נוספות הנוגעות לפרויקט.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה